Twórcy CSGO ładują bruk na źródle 2: Przecieki


– Reklama –

Właśnie minęła dziesiąta rocznica CSGO, a Valve uczciło tę okazję nowymi przypinkami urodzinowymi, kapsułkami z naklejkami i zestawami muzycznymi. Podczas gdy fani oczekiwali czegoś więcej od twórców strzelanki, aby uczcić dziesiątą rocznicę CSGO, wydaje się, że Valve może zaplanować coś więcej wokół CSGO Source 2.

Według ostatnich przecieki od wybitnych dataminerów, programiści CSGO załadowali ulubioną przez fanów mapę rozbrajania bomb „Cobblestone” na silnik Source 2. Przecieki wspominają o danych „Offline Casual de_cbbl_s2”, co wskazuje na dodanie nowej wersji mapy do silnika.

W przeszłości widzieliśmy kilka przecieków pojawiających się w Internecie, które potwierdziły, że Valve przez jakiś czas pracowało nad przeniesieniem niektórych map CSGO do silnika Source 2. Mapy, które zostały już przerobione na silniku Source 2, obejmują Inferno, Overpass, Italy, Shoots, Lake i Shortdust.

To pokazuje, że Valve nie tylko pracuje nad konkurencyjnymi mapami dla aktualizacji Source 2, ale także przenosi mapy dla innych trybów gry, takich jak skrzydłowy.

Fani CSGO od wielu lat proszą twórców strzelanki o aktualizację Source 2. Chociaż modlitwy społeczności pozostały jak dotąd bez odpowiedzi, te nowe przecieki pokazują promyk nadziei dla graczy tytułu.

Należy również pamiętać, że Valve słynie z tego, że nie ujawnia z wyprzedzeniem swoich planów dotyczących gry lub jej aktualizacji, dlatego gracze mogą nie słyszeć oficjalnego ogłoszenia od Valve do czasu faktycznego wydania Source 2 w CSGO.

– Reklama –

Źródło : https://www.talkesport.com/news/csgo/csgo-devs-load-cobblestone-on-source-2-leaks/