Twój przewodnik po PGL Copenhagen Major Pick’Em: Wybory i zasady gry

Ultimate Guide to PGL Copenhagen Major CS2 Pick’Em Challenge

Aktualności

Pierwszy Major Counter-Strike 2 jest już tutaj, a wraz z nim długo oczekiwane wyzwanie PGL Copenhagen Major 2024 Pick’Em. Gracze ponownie będą wystawiać swoją wiedzę CS, wybierając tych, którym uda się zdobyć tytuł Mistrzów Majora. Wraz z wzrostem popularności CS2 wielu fanów nie zna jeszcze koncepcji Pick’Em Challenge, dlatego omawiamy wszystko z nimi związane poniżej, w tym szczegóły dotyczące Passu Widza, Monet z Pamiątkami, a nawet kilka wyborów, które pomogą Ci rozpocząć. Oto twój ostateczny przewodnik po PGL Copenhagen Major CS2 Pick’Em Challenge.

Jak grać w PGL Copenhagen Major Pick’Em Challenge w CS2

Aby zagrać w PGL Copenhagen Major CS2 Pick’Em Challenge, najpierw zakup Bilet Widza na Copenhagen 2024. Istnieją dwie opcje: zwykły bilet widza za 10 USD lub bilet z trzema dodatkowymi Żetonami z Pamiątkami za 18 USD. Po zakupie i aktywowaniu, wybierz zespoły do swojego Pick’Em Challenge i awansuj swój monetę Majora CS2 Copenhagen. Otrzymasz monetę Brązową po aktywacji karnetu, a następnie wykonaj wyzwania, aby ją wzmocnić.

To normalnie bardzo trudne, aby zakończyć dziewięć wyzwań i zdobyć Monetę Diamentową, ale jeśli to zrobisz, będziesz mieć bardzo pożądany przedmiot w swoim ekwipunku CS2. Dzięki systemowi Swiss System jest trudno trafić we wszystkie przewidywania na dowolnym etapie Majora. Ale jeśli szukasz pomocy w wyborze najlepszych opcji na Otwarcie Stage, możesz podążać za naszym przykładem i obstawiać faworytów.

Do czego służą Monety z Pamiątkami w CS2?

Zarobisz Monety z Pamiątkami za aktywowanie i ukończenie wyzwań Pick’Em. Po wymianie żetonu, będzie możliwość wymiany na Paczkę z Pamiątkami z wybranego meczu. Pakiet będzie zawierał unikalne skórki na broń CS2 dla mapy, na której został rozegrany mecz, a także złote naklejki wszystkich drużyn biorących udział pre-zamieszone na broń, którą otrzymasz. Można kupić Monety z Pamiątkami oddzielnie dla wybranego meczu za 3 USD, jeśli jesteś zdesperowany dla skóry z pamiątką gracza, drużyny lub mapy.

Źródło : dotesports.com