Twitch streamer tarik ogłasza zmianę CSGO Valorant


Jeśli jesteś fanem CS: GO lub po prostu ogólnie e-sportu, prawdopodobnie od dłuższego czasu wiesz o profesjonalnym graczu, który zmienił streamera Twitcha, Tarika „tarika” Celika. Turecko-amerykański cud Counter-Strike od lat dominował na konkurencyjnej scenie gry FPS, grając dla wielu klubów, w tym Cloud9, Evil Geniuses i OpTic Gaming.

Celik zamienił swoją ogromną liczbę fanów z CS:GO na ogromną publiczność na Twitchu jako streamer, gdzie ma teraz ponad 2 miliony obserwujących. Tarik zrezygnował z rywalizacji w Counter-Strike na początku 2022 r., aby kontynuować transmisję strumieniową na pełny etat, a teraz połączył siły z jednym z największych klubów e-sportowych na Ziemi.

30 sierpnia Sentinels opublikowało ogłoszenie wideo, że Tarik dołączy do nich jako twórca treści. W filmieTarik zostaje przewieziony do Empire State Building w swoim rodzinnym mieście Nowy Jork, aby przekazać monumentalne wiadomości. Żartobliwie zauważa, że ​​jego pierwotnym planem było zastąpienie gwiazdy Sentinels Tysona „TenZ” Ngo, ale zamiast tego zdecydował się dołączyć jako twórca treści.

Ogłoszenie pojawiło się zaledwie dzień przed Valorant Champions 2022, który odbędzie się w Turcji z udziałem Tarika w imieniu zespołu. Tarik zauważył, że będzie tworzył mnóstwo treści Valorant dla organizacji i wierzy, że będzie to dobre połączenie, ponieważ są „bardzo memami, które bardzo rezonują z moją marką”.

Chociaż jest to wielka wiadomość w społecznościach streamingowych i Valorant, może to być drugie największe nabycie Sentinels w tym roku. W lipcu 2022 roku klub ujawnił, że podpisał kontrakt z Michaelem „całunem” Grześkiem, aby dołączyć do ich składu Valorant, co zszokowało zarówno fanów zespołu, jak i entuzjastów e-sportu Valorant na całym świecie. Najwyraźniej Sentinels są zdeterminowani, aby mieć zarówno najlepszy skład Val, jak i najsilniejszy zestaw twórców treści.

Jeśli chcesz być tak dobry jak całun lub tarik, oto Lista poziomów Valorant dla agentów dla rankingowych oraz najlepszych celowników i kodów Valorant.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6310273de2d84b3f8d2d62b2cb1ef42a&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fvalorant%2Ftwitch-streamer-tarik-sentinels&c=13922625587582798702&mkt=fr-fr