Twitch streamer Brittany ujawnia, że ​​​​Erobb221 został zbanowany na czas nieokreślony na Twitchu, zanim się odwoła


Streamer Twitcha, Nick „Nmplol”, 4 października, zobaczył, że koleżanka z Twitcha, Brittany „Kato_Kat”, rozmawiała o swoim partnerze i wybitnej osobowości streamingowej, o niedawnym zakazie Twitcha Erica „Erobb221”.

Nick był ciekawy, czy Erobb221 odwołał się od zawieszenia na Twitchu. Brittanny ujawniła, że ​​ta ostatnia została bezterminowo zbanowana z platformy, zanim została zredukowana do miesięcznego zakazu po odwołaniu. Stwierdziła:

„To było na czas nieokreślony.”


Nmplol z niedowierzaniem po tym, jak Britanny na Twitchu ujawniła, że ​​Erobb221 został początkowo zbanowany na czas nieokreślony

Erobb221 został zablokowany na platformie transmisji na żywo należącej do Amazona 8 września podczas udziału w Sh*tcamp 2022 Blaire „QTCinderella”. Nieoczekiwany incydent zaskoczył społeczność streamingową, a wielu zastanawiało się nad pierwszym w historii zawieszeniem twórcy treści.

13 września Erobb221 wszedł na swoje konto na Twitterze i ujawnił, że odsiaduje miesięczne zawieszenie i 9 października wróci do Twitcha.

Właśnie dostałem wiadomość od Twitcha, że ​​mój ban jest na 30 dni… Do zobaczenia 9-go. https://t.co/WQ6N7XhWoo

Podał również powód swojego zakazu, mówiąc, że Twitch zawiesił go, ponieważ groził, że pobije widza na TwitchConie:

Został zbanowany za grożenie pobiciem widza na twitch con

Kilka dni przed powrotem Erobb221, streamer Twitcha, Brittany, podał więcej szczegółów na temat zawieszenia tego pierwszego. Wyjawiła, że ​​początkowo został zbanowany na czas nieokreślony.

Nick był zdumiony po usłyszeniu tego i wykrzyknął:

„Czekaj, na początku to było nieokreślone? Na początku było nieokreślone?! Kiedy ludzie są pieprzeni na tej platformie! O mój Boże! Oni (Twitch) są po prostu poza kontaktem.”

Po zrobieniu kilku beztroskich żartów na temat podejmowania decyzji przez Twitcha, Nmplol stwierdził, że zaakceptuje wszystkie sponsoringi, ponieważ „platforma na żywo upada”:

„Bracie, tego rodzaju podejmowanie decyzji jest dosłownie powodem, dla którego biorę wszystkich sponsorów, którzy przyjdą po mojej myśli. Ta platforma upada.

Znacznik czasu: 02:25:20


Fani reagują na streamer Twitcha, który ujawnia, że ​​Erobb221 został zbanowany na czas nieokreślony przed jego odwołaniem

Klip ze strumienia Nmplola był najwyższym postem na subreddicie r/LivestreamFail. Ponad 550 członków społeczności przedstawiło swoje zdanie, a jeden Redditor skomentował na Twitchu, mówiąc:

Redditor u/supturkishcs odpowiedział na wspomniany komentarz, stwierdzając, że Twitch powinien zdać sobie sprawę, że platforma jest „bezużyteczna” bez twórców treści. Zasugerowali również, że streamerzy powinni „zjednoczyć się i opuścić” Twitcha:

Niektórzy członkowie społeczności porównali sytuację Erobb221 do współzałożyciela One True King (OTK) i streamera Twitcha Zacka „Asmongold”:

Inni stwierdzili, że streamerzy, którzy mogą przenieść się do YouTube, powinni przenieść się do YouTube, zanim zostaną zbanowani na Twitchu:

Oto kilka bardziej istotnych reakcji fanów:


Erobb221 to znany twórca treści, który swoją karierę online rozpoczął w 2017 roku. Obecnie ma ponad 402 tys. obserwujących i średnio 22 tys. widzów na strumień.

Oprócz tego, że jest przede wszystkim streamerem Just Chatting, Erobb221 jest również zapalonym graczem. Na swoim kanale grał w takie tytuły jak Minecraft, Counter-Strike: Global Offensive, Grand Theft Auto 5, Dark Souls 3 i League of Legends.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-twitch-streamer-brittany-reveals-erobb221-banned-indefinitely-twitch-appealing