TSM finalizuje listę Valorant 2023 z Hazed i NaturE · SickOdds


We wtorek, 13 grudnia, TSM ujawniło podpisanie kontraktu przez Jamesa „hazed” Cobba i Nicholasa „NaturE” Garrisona. Duet dołączył do TSM jako ostatnie brakujące elementy składu Valorant 2023, w którym powrócą Corey „corey” Nigra i Anthony „gMd” Guimond.

TSM wchodzi w rok 2023 ze znajomymi twarzami

TSM ogłosił we wtorek swój skład Valorant 2023, ujawniając pięcioosobowy skład składający się z Johanna „siedmiu” Hernandeza, Coreya „coreya” Nigry, Anthony’ego „gMd” Guimonda, Jamesa „hazed” Cobba i Nicholasa „NaturE” Garrisona. Spośród pięciu graczy, hazed i NaturE zostali dodani do składu we wtorek, podczas gdy siedmiu, corey i gMd to przeniesienia z sezonu 2022.

Mimo że Hazed dołączył do składu w tym tygodniu, nie będzie to oznaczać jego pierwszego występu w TSM. 33-latek grał już w północnoamerykańskiej organizacji e-sportowej od maja 2020 r. do listopada 2021 r., ale opuścił zespół, aby grać w NRG.

Niedawne transfery w Hazed i NaturE zastąpią Yassine „Subroza” Taoufik i Daniel „Rossy” Abedrabbo, którzy zostali zwolnieni z zespołu odpowiednio w październiku i grudniu. Rossy spędził ostatnie dwa miesiące na uboczu, podczas gdy Subroza odszedł z aktywnego składu 3 października, aby szukać nowych ofert.

Subroza był ostatnim członkiem inauguracyjnego składu TSM, który zebrał się w maju 2020 r., kiedy TSM podpisał kontrakt z MouseSpaz. W tym składzie znalazł się również Hazed, który wrócił do domu po spędzeniu ostatniego roku poza domem.

Zamglone powroty

Hazed to były gracz Counter-Strike, który przeszedł do Valorant w kwietniu 2020 r., kiedy połączył siły z Matthew „Wardellem” Yu, Subrozą, Taylorem „drone” Johnsonem i Stephenem „reltuC” Cutlerem, tworząc MouseSpaz. Nowo utworzony zespół odniósł wiele sukcesów w mniejszych imprezach, ostatecznie zdobywając kontrakt z TSM.

Po dołączeniu do TSM, haz i jego załoga kontynuowali swoje dobre występy, pomagając organizacji NA wygrywać różne mniejsze wydarzenia, a także T1 x Nerd Street Gamers Showdown i FaZe Clan Invitational.

TSM zakończył rok drugim miejscem w First Strike North America.

TSM przeszedł wiele zmian w składzie w 2020 i 2021 roku, ale nie wiedział, kto pomógł zespołowi zająć pierwszą szóstkę na VCT 2021: North America Stage 1 Challengers 3 i Stage 2 Challengers 2. W drugiej połowie roku zespół znalazł trochę większą przyczepność i wygrał VCT 2021: North America Stage 3 Challengers 2, ale wcześnie odpadli z fazy 3 Challengers Playoffs, gdzie zajęli miejsca od siódmego do ósmego.

Po wyboistym występie w fazie 3 Challengers Playoffs, opuścił TSM, aby zagrać z NRG, z którym nie udało mu się zakwalifikować do VALORANT Champions 2022 po zajęciu piątego i szóstego miejsca w VCT 2022: North America Last Chance Qualifier. Wkrótce potem NRG zainicjowało przebudowę składu, która rozpoczęła się wraz z odejściem Hazed 2 listopada.

Pomimo odcięcia od NRG, hazed nie potrzebował dużo czasu, aby znaleźć nowy dom, ponieważ został odebrany przez swój były zespół w ramach planu TSM na 2023 rok.

TSM jest gotowy na sezon 2023

Wraz z podpisaniem umowy z Hazed i NaturE, TSM wystawia teraz pełny skład na sezon 2023, ale będziemy musieli poczekać trochę dłużej, zanim zobaczymy nowy skład w akcji. TSM nie zostało zaproszone do ligi regionalnej VCT, co oznacza, że ​​nie wezmą udziału w turnieju VCT Kickoff.

Nie jest również jasne, czy TSM otrzyma bezpośrednie zaproszenie do pretendentów NA, czy też będą musieli rywalizować w otwartych kwalifikacjach. Ale niezależnie od tego, gdzie TSM będzie musiał rozpocząć swój bieg w 2023 roku, droga do Ascension nie będzie łatwa.

Walka o miejsce w najwyższej lidze będzie zacięta, ponieważ weźmie w niej udział wiele najlepszych drużyn, które nie zostały zaproszone do ligi partnerskiej, w tym The Guard, M80 i G2 Esports. Niemniej jednak TSM wystawia teraz konkurencyjny skład i powinien być w dobrym miejscu, aby narobić trochę hałasu, gdy walczą o miejsce w promocji VCT Americas.Źródło : https://sickodds.com/news/tsm-finalize-2023-valorant-roster-with-hazed-and-nature