„Trochę jak dramat rodzinny”


Podczas ostatniego streamu, potęga Twitcha Felix „xQc” wyjaśnił, dlaczego nie mieszka już ze swoim bratem i ujawnił, że przechodzi przez rodzinny dramat.

Na początku tego roku Felix zaskoczył swoją społeczność, ogłaszając, że na jakiś czas wrócił do Kanady i wspomniał, że mieszka ze swoim bratem, Nickiem.

Z POWROTEM W KANADZIE NA TROCHĘ. NOWA KONFIGURACJA AGANE. NICK I JEGO GF pomogli mi jak najszybciej zacząć. WSZYSTKO JEST BACL NORMALNE Z LEPSZYMI HARMONOGRAMAMI. POG. RÓWNIEŻ JUTRO ROZPOCZYNA SIĘ PRÓBA, WCZEŚNIEJ WCZEŚNIEJ SIĘ NA PRZYPRAWĘ https://t.co/sMymBTKR3Q

Po kilku miesiącach transmisji na żywo z rezydencji jego brata fani zauważyli, że osobowość francusko-kanadyjska przeniosła się w zeszłym miesiącu na nowe miejsce. xQc nie wyjaśnił w tym czasie.

Jednak 23 sierpnia sensacja Twitcha rzuciła trochę światła na sytuację i stwierdziła:

„Ale to nie koniec świata. To tylko trochę, to tylko trochę rodzinnego dramatu.

okładka youtube

xQc mówi o tym, że wyprowadza się z miejsca brata

Były zawodowiec Overwatch poprowadził dziś kilkugodzinną transmisję z gier i skorzystał z okazji, aby opowiedzieć historię o swoim życiu osobistym. Zaczął mówiąc:

„Słuchaj, słuchaj, słuchaj, tak, może dotknę historii za minutę, czy nie, nie wiem, ale wszystko było trochę chaotyczne, przynajmniej powiedziane. To było szalone, człowieku! To było wszędzie i było to trochę… było naprawdę cholernie zepsute! Tak, zostało trochę zepsute”.

Fani chcieli dowiedzieć się więcej o incydencie, więc Felix powtórzył:

„Opowiedz historię”, okej, rzeczywistość jest taka, ok? Ok, słuchaj, słuchaj, słuchaj, nie chcę robić dramatu, ok? To jest bardziej osobiste, ponieważ było tak, w okolicy, zawsze spóźniony i gówniany, i coś w rodzaju katastrofy… Myślałem, że to trochę wyjaśnione, okej?

xQc przypomniał, że powiedział swoim słuchaczom, że przeprowadzi się do nowej przestrzeni życiowej, ale wtedy tego nie zrobił. Zamiast tego przeniósł się do obecnej rezydencji, ponieważ plany ciągle się zmieniały.

Znacznik czasu: 00:09:27

Ujawnił, że był uwikłany w „trochę rodzinnego dramatu” i rozwinął:

„Więc najpierw wprowadziłem się do Nicka (jego brata) i jego dziewczyny, okej, tutaj, a potem Sammy (Adept) miał przyjść później, a potem jechaliśmy do LA w pewnym momencie. Ale potem , były takie, hm, różnice między ludźmi. A więc były różnice”.

xQc wierzył, że każdy może zamieszkać w nowym mieszkaniu, ale jego brat i jego dziewczyna na razie się wyprowadzili:

„Więc pomyślałem, że moglibyśmy tu wszyscy mieszkać, ale to nie było możliwe. Więc Nick i jego dziewczyna, tak jakby, wyprowadzili się na jakiś czas, a tu jestem tylko ja i Sammy. Więc ja musiałem polubić, przenosić rzeczy tutaj i przenosić rzeczy z powrotem, i ponownie instalować rzeczy tutaj, i przynosić rzeczy z powrotem, i to było po prostu tak, jakby wszędzie było trochę i to wszystko.

Gwiazda Twitcha twierdziła, że ​​sprawy stały się nieco chaotyczne, ale to „nie był koniec świata”. Dyskusja na ten temat zakończyła się, gdy xQc dodał:

„Tak, dlatego najpierw pomyślałem, że się wyprowadzę, ponieważ pomyślałem:„ I tak muszę pojechać do LA, więc może po prostu się pierdolę, po prostu wyjdę z domu i po prostu *** zostawię to i po prostu przeprowadzę się do LA i po prostu powiedz jebać i zatrzymam dom. *** katastrofalne, więc to denerwujące. Więc tak, zobaczymy, jak to się stanie.


Fani reagują na historię xQc

Sekcja komentarzy na YouTube zawierała ponad 270 reakcji fanów, a niektórzy widzowie mieli nadzieję, że streamer nadal ma dobre relacje z bratem. Oto fragment niektórych istotnych komentarzy fanów:

Fani w sekcji komentarzy YouTube reagujący na historię streamera (zdjęcie za pośrednictwem xQc Clips/YouTube)
Fani w sekcji komentarzy YouTube reagujący na historię streamera (zdjęcie za pośrednictwem xQc Clips/YouTube)

Felix jest obecnie najpopularniejszym twórcą treści na platformie transmisji na żywo. Oprócz grania w Overwatch przez ponad 4800 godzin, xQc grał na swoim kanale w różne tytuły, w tym Elden Ring, Minecraft, Grand Theft Auto 5 Roleplay, Among Us i Counter-Strike: Global Offensive.


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-little-bit-like-family-drama-xqc-reveals-live-brother-anymore