Tritony wygrywają 3-0 w Super Smash Bros. | Sporty


Drużyna Tritons Esports z University of Guam rozegrała trzeci tydzień turnieju National Association of Collegiate Esports 2022 Starleague Tournague w piątek i sobotę.

Trytonowie zmierzyli się z dwoma zespołami ze Stanów w dwóch odrębnych gatunkach gier wideo.

Piątkowy pojedynek sprawił, że Tritonowie zmierzyli się z Wayland Baptist University w bitwie czterech na cztery, do trzech drużyn w Super Smash Brothers Ultimate w ramach turnieju.

Barron „Trix” Tranate otworzył przed Tritonami w pierwszym secie dnia, odbierając cztery akcje od Wayland Baptist, zanim został zastąpiony przez innego Tritona, Logana „Premium” Wrampa.

Wramp dorównał jego występowi w zeszłym tygodniu, biorąc osiem akcji Wayland Baptist, zapewniając pierwszy zestaw dla Tritonów.

Wayland Baptist walczył w drugim secie, pokonując Marca „Mitro” Baya i Patricka „Volt43” Lagmana, pozostawiając to Ronee „CapsTwo” Pangilinanowi i Wrampowi.

Pangilinan wyrównał akcje 3-3, zanim został usunięty, podczas gdy Wramp zakończył pracę, dając UOG trzecie z rzędu zwycięstwo w serii.

W sobotę Tritoni rywalizowali z Uniwersytetem Wielkiego Kanionu w strzelance z perspektywy pierwszej osoby, wydanej przez Starleague Tournament, Counter-Strike: Global Offensive.

Połączenie internetowe UOG ponownie nie działało na jego korzyść podczas pojedynku. Problemy z połączeniem pojawiły się po raz pierwszy w drugim tygodniu turnieju. GCU wygrało 2-0.

Mimo to Trytonowie byli w stanie wygrać kilka rund w każdym secie, pierwszy jak dotąd w swoim sezonie.Źródło : https://www.guampdn.com/sports/tritons-go-3-0-in-super-smash-bros/article_0f1dde04-3d51-11ed-bcd4-8fbe8485502c.html