Top 5 globalnych miast dla graczy, którzy mogą cieszyć się swoją pasją


Czy znasz gracza, który próbuje wyjaśnić Ci strategię podwajania ruletki przy każdej nadarzającej się okazji? Oto cała motywacja, której potrzebujesz, jeśli nie możesz skłonić ich do zaprzestania gry w wolnym czasie: wakacje z grami! Za chwilę dowiesz się o pięciu największych miastach na świecie, w których Twój towarzysz wakacji może oddawać się swoim zainteresowaniom grami. Co więcej, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem wspólnych rzeczy, ponieważ są to wspaniałe miasta.

Możesz być usprawiedliwiony myślą, że większość graczy wychodzi tylko poza swoje ozdobione plakatami sypialnie i lodówki wypełnione napojami energetycznymi. Ale mylisz się!

Ponieważ gry wideo i e-sport stały się branżą wartą miliardy dolarów, profesjonalni gracze i oddani amatorzy często podróżują do jednych z najbogatszych miejsc na świecie.

Oto pięć fantastycznych miast na świecie dla graczy:

Tokio, Japonia

Gracze zawsze mogą dobrze się bawić w zaawansowanym technologicznie Tokio. Firmy zajmujące się grami, takie jak Nintendo i Sega, są dobrze znane na całym świecie, a niesamowite hotele, takie jak Andaz Tokyo, wznoszą luksus na nowy poziom.

Co zapewnia niegrającym?

Jeśli zaplanujesz to odpowiednio, możesz zobaczyć słynne kwiaty wiśni, ale Tokio jest także domem dla niesamowitego targu rybnego Tsukiji, alternatywnej mody ulicznej i nastoletniej kontrkultury dzielnicy Harajuku oraz ekskluzywnej dzielnicy handlowej Ginza.

Podczas pobytu w Tokio trzeba również odwiedzić wyspy Izu i Ogasawara.

Tokio jest największym regionem metropolitalnym na świecie, oprócz tego, że jest stolicą Japonii.

Jak można się było spodziewać, jest bogaty w historię, kuchnię, kulturę i inne rzeczy; spodoba się wszystkim, nie tylko graczom!

Seul, Korea Południowa

Seul w Korei może być miejscem na Ziemi, w którym gry są najgłębiej zakorzenione w kulturze.

Koreańskie Stowarzyszenie Esportowe jest reprezentowane w Narodowym Komitecie Olimpijskim w kraju, istnieje też dedykowany kanał telewizyjny poświęcony e-sportowi. Dzięki ultraszybkim stawkom internetowym w zabawie może brać udział cała ludność.

Co zapewnia niegrającym?

Jeśli wolisz wyśmienitą kuchnię, możesz odkryć restauracje wyróżnione gwiazdką Michelin, takie jak Gaon w dzielnicy Gagnam i Pierre Gagnaire w dzielnicy Jung.

Entuzjaści spędzania czasu na świeżym powietrzu mogą chcieć odwiedzić Park Narodowy Bukhansan, fantastyczny system szlaków turystycznych w pobliżu. Istnieją ścieżki turystyczne na każdym poziomie umiejętności, a także dzikie zwierzęta, świątynie i historyczne forty.

Bukareszt Rumunii

Kolejną międzynarodową metropolią, która służy jako pułapka dla graczy z całego świata, jest Bukareszt w Rumunii.

Superszybkie łącze szerokopasmowe poprawia jego reputację!

W tym mieście swoje biura ma firma Ubisoft, która wydała Assassin’s Creed.

Kilka lat temu w mieście odbyły się również inauguracyjne otwarte kwalifikacje do ESL Counter-Strike: Global Offensive.

Co zapewnia niegrającym?

Casa Frumoasa w Bukareszcie ma więcej markowych marek, niż można rzucić wysadzanym klejnotami joystickiem, jeśli chcesz robić zakupy do upadłego!

Palatul Parlamentului to również fantastyczna interpretacja. Ponad 1100 pokoi tworzy ten słynny punkt orientacyjny z czasów sowieckich.

Dodatkowo starożytna dzielnica Lipscani oferuje fantastyczne życie nocne.

Singapur

Kolejnym krajem azjatyckim, w którym gry są zakorzenione w kulturze, jest Singapur. W rzeczywistości miejscowi grają w gry wideo nawet częściej niż mieszkańcy Korei czy Japonii.

Wielojęzyczna populacja Singapuru angażuje się w konkurencyjne gry na konsolach, urządzeniach mobilnych oraz podczas corocznej, dobrze znanej imprezy GameStart Esports.

Mieszczą się tam również japońscy twórcy gier wideo, tacy jak Namco Bandai.

Jeśli spotykasz się z odpowiednim tłumem singapurskich, możesz zostać zaproszony do jednego z tych bogatych klubów prywatnych członków, w tym klanu Straits lub klubu Tanglin.

Co zapewnia niegrającym?

Ten wyspiarski naród ma wiele do zaoferowania pod względem piękna przyrody. Powinieneś odwiedzić Ogrody Botaniczne Singapuru, Narodowy Ogród Orchidei, a nawet Cloud Forest, jeśli jesteś przyrodnikiem lub fanem kwiatów.

Polecamy również smaczny napój Singapore Sling i wycieczkę do niesamowitego basenu bez krawędzi Marina Bay Sands.

Dobrą wiadomością jest to, że dostępnych jest wiele pysznych lokali gastronomicznych, od niesamowitej kuchni ulicznej w Chinatown po najwyższej klasy lokale oceniane przez Michelin. Możesz spróbować Les Amis i Odette, dwóch cenionych restauracji.

Vancouver

W Vancouver, gdzie działa ponad 150 firm deweloperskich, w tym tytanów takich jak Microsoft, Nintendo i EA, pełno jest wtajemniczonych z branży gier.

W Richmond znajduje się dedykowany stadion do gier, a także przyjazna i entuzjastyczna scena e-sportowa.

Pierwszym hotelem butikowym w kraju specjalizującym się w rdzennej sztuce jest Skwachays Lodge Hotel & Gallery Arrow, w którym musisz się zatrzymać, jeśli pragniesz stylowej i kulturalnej wizyty.

Co zapewnia niegrającym?

Oprócz stylowych kwater Vancouver oferuje wiele atrakcji dla osób nie będących graczami. Ten port na zachodnim wybrzeżu tętni życiem.

Po pierwsze, jest popularny w filmowaniu. (Z archiwum X zostały nakręcone tutaj!) Więc jeśli podczas wizyty w Vancouver natkniesz się na gwiazdę lub dwie, nie bądź zbyt zszokowany.

Ponadto dostępne są inne zajęcia na świeżym powietrzu, w tym przejażdżki gondolą, piesze wycieczki, sporty zimowe i sporty wodne.

Niektórzy twierdzą, że Vancouver, ze swoimi górami, wybrzeżem Pacyfiku i pięknym Stanley Park, jest najładniejszą prowincją w całej Kanadzie.

Vancouver to jedno z tych miejsc, które naszym zdaniem każdy, gracz czy nie, powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu.

Ostatnie słowa na temat wyboru fantastycznych wakacji w mieście dla graczy

Widać, że można zorganizować wycieczkę dla graczy, jednocześnie realizując własne zainteresowania podróżami.

Czego nie kochać? Jeśli podróżujesz do jednego z tych pięciu globalnych miejsc gier, Ty i Twój gracz możecie cieszyć się luksusowym stylem życia, zaspokajając swoje technologiczne hobby.

Źródło : https://www.ilkleygazette.co.uk/features/22955587.top-5-global-cities-gamers-enjoy-passion/