Top 10 najlepszych darmowych gier strzelankowych w 2024 roku.

Top 10 Za Darmo Gry Strzelankowe do Spróbowania w 2024 roku

Granie Samemu

Gry jednoosobowe mogą być bardzo zabawne ze wszystkimi pięknymi historiami, grafiką, kompleksowymi postaciami i wiele więcej.

Jednak dreszczyk emocji i uczucie zwycięstwa w strzelance jest niezrównane.

Apex Legends

Apex Legends to jedna z najlepszych gier strzelanek za darmo, którą warto wypróbować w 2024 roku.

Z wieloma postaciami znanych jako Legendy i ciągłym przepływem treści co kilka miesięcy, Apex Legends jest teraz większy niż kiedykolwiek wcześniej, więc teraz to idealny moment, aby dołączyć do walki.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone to kolejny Battle Royale, który należy do kategorii najlepszych darmowych gier strzelanek w 2024 roku.

Minęło cztery lata od premiery, a nadal jest to jedna z najbardziej przyjemnych gier konkurencyjnych strzelanek. Połącz szybką rozgrywkę z wieloma broniami i taktycznym realizmem, a akcja, którą otrzymujesz z Warzone, jest niezrównana.

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 to najnowsza 5v5 gra konkurencyjna od Valve, która przejęła po CS:GO, kontynuując dziedzictwo, które początkowo rozpoczęło się jako moda Half-Life.

CS2 jest całkowicie darmowy w grze i ma zarówno tryby przypadkowe, jak i rankingowe, służąc jako idealne pole bitwy do zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności do maksimum.

Destiny 2

Odstępując od konkurencyjnych darmowych gier strzelanek jest Destiny 2.

Gra ta opiera się na „mitologicznej science fiction” i ma zarówno elementy PvE, jak i PvP. Posiada bogatą historię, a mimo że dodatki trzeba kupić, Destiny 2 maksymalizuje potencjał koordynacji zespołu dzięki swoim wnikliwym i długim rajdom.

Źródło : www.bing.com