Top 10 najlepszych darmowych gier strzelanek na 2024 rok

Czy zastanawiasz się, jakie są najlepsze darmowe gry strzelanki do grania solo lub z przyjaciółmi w 2024 roku? Oto 10 najlepszych darmowych gier strzelanek, które musisz wypróbować.

Gry strzelanki dla pojedynczego gracza

Gry dla pojedynczego gracza mogą być naprawdę zabawne z pięknymi historiami, grafiką, kompleksowymi postaciami i innymi. Jednak dreszczyk emocji i uczucie zwycięstwa w grze strzelanek pozostają nieporównane.

Apex Legends

Respawn

Apex Legends może znajdować się na niższym końcu spektrum Battle Royale, ale nadal jest jedną z najlepszych darmowych gier strzelanek do grania w 2024 roku. Z mnóstwem postaci znanych jako Legendy i ciągłym napływem nowości co kilka miesięcy, Apex Legends jest teraz większy niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego teraz jest idealny czas, aby dołączyć do walki.

Call of Duty: Warzone

Activision

Call of Duty: Warzone to kolejny tytuł z gatunku Battle Royale, który należy do najlepszych darmowych gier strzelanek w 2024 roku. Minęły cztery lata od premiery, a nadal jest to jedna z najbardziej przyjemnych gier strzelanek konkurencyjnych. Łącząc szybką rozgrywkę z wieloma rodzajami broni i taktycznym realizmem, akcja, jakiej doświadczysz w Warzone, pozostaje nieporównana.

Counter-Strike 2

Valve

Counter-Strike 2 to najnowsza 5v5 gra konkurencyjna od Valve, która przejęła po CS:GO, kontynuując dziedzictwo, które początkowo rozpoczęło się jako moda Half-Life. CS2 jest całkowicie darmowy do grania i ma zarówno tryby casualowe, jak i rankingowe, służąc jako doskonałe pole bitwy do zabawy i przetestowania swoich umiejętności na najwyższym poziomie.

Destiny 2

Bungie

Zwalczając konkurencyjne darmowe gry strzelanki, jest Destiny 2. Ta gra opiera się na „mitologicznej fantastyce naukowej” i posiada zarówno elementy PvE, jak i PvP. Posiada bogatą fabułę i chociaż dodatki trzeba zakupić, Destiny 2 maksymalizuje potencjał współpracy zespołu, dzięki swoim dogłębnym i długotrwałym Rajdom.

Źródło : www.bing.com