To najlepsza mysz, jaką możesz kupić, aby grać w CS: GO


Umiejętności w grze są kluczem do osiągnięcia celów i wygranej, ale jeśli mówimy o grach konkurencyjnych, dobre urządzenie peryferyjne może być czymś, co robi różnicę, nawet jeśli jest bardzo niewielka. W CS:GO znaczenie posiadania dobrej myszy może być naprawdę decydującym czynnikiem: komfort z nią, to, że dobrze dostosowuje się do gry i pozwala grać lub trenować przez kilka godzin bez odczuwania dyskomfortu. . Co wybrać najlepsza mysz do gry w CS:GO To bardzo ważne.

W sferze strzelanek konkurencyjnych wybór najlepszej możliwej myszy to tendencja do grania w Counter Strike Global Offensive. Najlepsi gracze są kopiowani przez swoich zwolenników i konkurencję, nie tylko w konfiguracji, ale także w urządzeniach peryferyjnych, z których korzystają, a Zowie i Logitech to dwie marki, które najbardziej wyróżniają się w e-sporcie.

Że mysz dopasowuje się do ciebie, a nie ty do niego

Specyfikacji wyboru dobrej myszy do CS:GO, które musimy wziąć pod uwagę, jest kilka, chociaż niektóre punkty mogą być nieco osobiste, takie jak kształt myszy, inne nie są tak bardzo. Rodzaj czujnika, przyciski, które musimy skonfigurować, czy precyzja, z jaką możemy liczyć, to klucz do dobrego wyboru. Wyszczególniając te punkty, dowiemy się, od czego zacząć sprawdzać myszy.

  • Czujnik: W przeciwieństwie do podstawy, na której poruszamy myszą, czujnik (optyczny) zawsze zwyciężał w tym, czym jest Counter Strike Global Offensive, ponieważ nie ma na niego wpływu niedoskonałości, które możemy mieć na podkładce lub stole.
  • PPP: Dobra mysz do CS:GO wymaga od 400 do 1200 dpi, czyli zakresu wyznaczanego przez profesjonalnych graczy. Tak długo, jak ten zakres jest objęty, wszystko będzie dobrze.
  • Rozmiar i waga: Jeden z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze myszy. To oczywiście bardzo zależy od osobistych preferencji i nikt nie będzie w stanie powiedzieć ci, że „ta waga lub rozmiar są dla ciebie dobre”. Ale jednym punktem, na który należy zwrócić uwagę, jest sposób trzymania myszy. Dowiedz się, czy Twój uchwyt to dłoń, pazur czy „czubek palca”

Mając na uwadze powyższe punkty, prawda jest taka, że ​​na rynku mamy ogromną ilość opcji. Ale jeśli spojrzymy na konkurencyjny krajobraz CS: GO, istnieje kilka modeli, które wyróżniają się tym, że są używane przez zdecydowaną większość na przestrzeni czasu i które spełniają tę przesłankę poza możliwymi umowami lub współpracą, które ci gracze e-sportu mogą mieć na poziomie. szczególny.

BenQ ZOWIE EC 2, najczęściej używany przez profesjonalistów

BenQ-ZOWIE-EC2

Jeśli mysz wyróżnia się spośród wszystkich innych i jest jedną z najbardziej znanych w tej dziedzinie strzelcy wyczynowi, jest bez wątpienia BenQ ZOWEI EC 2, mysz zaprojektowana we współpracy z Emil Christensen lepiej znany jako Heaton, jedna z legend Counter Strike. Ponad 35% profesjonalnych graczy CS: GO używa tej myszy jako podstawowej myszy.

Funkcje ZOWIE EC 2

  • DPI: 400/800/1600/3200
  • Przyciski: 5
  • Długość kabla: 2 m
  • Częstotliwość: 125/500/1000 Hz
  • Rozmiar: 6.4x4x12 cm
  • Ergonomiczny styl
  • Czujnik: 3360

ten ZOWIE EC 2 Jest to asymetryczna mysz ergonomiczna, więc możemy jej używać głównie w gripach typu palm i claw. Ma przejrzystą ogólną konstrukcję skoncentrowaną na strzelankach FPS i ma Czujnik Pixart 3360.

Te cechy sprawiają, że idealny do CS:GOPonieważ czujnik jest prawdopodobnie najbardziej kompletny na rynku, nie ma oprogramowania do kontroli kąta i jest 1:1, co przy małych ustawionych skokach DPI (oczywiście są one regulowane) daje temu modelowi z roku na rok powód coraz bardziej i częściej używany i dlatego jest to najlepsza opcja dla tej gry.Źródło : https://techunwrapped.com/this-is-the-best-mouse-you-can-buy-to-play-cs-go/