„To certyfikowany moment na poziomie Forsena”


Podczas transmisji na żywo 14 grudnia sensacja Twitcha Sebastian „Forsen” otrzymał darowiznę od widza, który poprosił go o obejrzenie krótkiego filmu na YouTube.

Po dwukrotnym sprawdzeniu, czy film nie zawiera żadnych wątpliwych treści, streamer to odkrył Breaking Bad gwiazda Dean Norris miał dla niego specjalną wiadomość za pośrednictwem Cameo.

Norris poinstruował Forsena, aby zagrał i ukończył Terrarię po kilkukrotnym humorystycznym powtórzeniu jego imienia. Norris powiedział również:

„Chcę ci tylko powiedzieć, że to certyfikowany moment na poziomie Forsena. Dobrze?”


„Nigdy nie mogę patrzeć Breaking Bad znowu” – Forsen reaguje na wiadomość Cameo od Deana Norrisa

W pierwszych godzinach ostatniej transmisji na żywo Forsena widz przekazał darowiznę i poprosił twórcę treści o obejrzenie 49-sekundowego filmu. Po usłyszeniu, jak Dean Norris woła jego nazwę użytkownika, Sebastian zachichotał i zaczął sprawdzać, czy wideo nie zostało edytowane. Powiedział:

„To nie trwało długo. Musiałem to jeszcze raz sprawdzić, bo nigdy nie wiadomo, czy ktoś coś edytował”.

Kilka chwil później szwedzka osobowość pokazała klip Cameo w strumieniu, który rozpoczął się od Deana Norrisa, który wielokrotnie powtarzał „Forsen” w komiczny sposób.

okładka youtube

W połowie filmu Norris stwierdził, że był to „moment na poziomie Forsena z certyfikatem”. Chciał też, aby streamer skończył grać w Terrarię:

„A twój dobry przyjaciel Obama naprawdę musi się pieprzyć! Więc lepiej szybko skończ Terrarię. Dobrze? W porządku, więc skończ Terrarię, Forsen. Pa!”

Streamer Twitcha wybuchnął śmiechem pod koniec przezabawnego klipu i odpowiedział, mówiąc, że wideo Cameo „zraniło jego duszę”:

„To rani moją duszę, człowieku! Nigdy więcej nie obejrzę Breaking Bad”.


Fani reagują na wiadomość Cameo od Deana Norrisa do streamera

Klip z wiadomością Cameo Deana Norrisa skierowaną do streamera stał się głównym postem na subreddicie r/LivestreamFail, a ponad 82 członków społeczności dołączyło do wątku reakcji. Komentarz Redditor u/Toosks zebrał ponad 600 pozytywnych głosów:

Redditor u/BetaKeyTakeaway spekulował, że fan zapłaciłby około 1000 $ za wideo:

Zostało to jednak szybko poprawione przez u/Bronto_Chad, który umieścił link do strony Cameo Deana Norrisa:

Oto kilka odpowiednich reakcji fanów:


31-letni streamer jest weteranem Twitcha i rozpoczął swoją karierę w transmisji na żywo w 2016 roku. Jest byłym zawodowym graczem Hearthstone, który brał udział w kilku międzynarodowych wydarzeniach.

Oprócz grania i przesyłania strumieniowego gry do budowania talii przez ponad 600 godzin, Sebastian grał także w kilka popularnych gier wieloosobowych, takich jak PlayerUnknown’s Battlegrounds, Call of Duty: Warzone, Counter-Strike: Global Offensive, Valorant i Grand Theft Auto 5 Roleplay.

Ogłoszono zwycięzców Esports Awards 2022. Kliknij tutaj, aby sprawdzić pełną listę.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Siddhartha Satisha


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-this-certified-forsen-level-moment-breaking-bad-star-dean-norris-special-message-forsen