TimTheTatman, Lirik, Gaules i inne rzekome zarobki streamerów CS:GO ujawnione w nowym przecieku na Twitchu


Po rzekomym naruszeniu danych przez Twitch, największą platformę do strumieniowego przesyłania gier wideo, ujawniono zarobki najlepszych streamerów CS:GO.

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) to jedna z najpopularniejszych gier na Twitchu. Chociaż w zeszłym roku spadła na popularności, częściowo z powodu błyskawicznego sukcesu Valorant, CS:GO pozostaje jedną z najbardziej lubianych gier strzeleckich dla widzów Twitcha.

Po rzekomym wycieku wyszły na jaw zarobki najlepszych streamerów Twitcha, którzy grają w CS:.


Czterech najlepszych streamerów CS:GO na Twitchu pod względem zarobków

4) Gaule

Alexandre „gAuLeS” Borba jest byłym zawodowym graczem CS:GO, a obecnie twórcą treści na Twitchu, który głównie transmituje CS:GO w języku portugalskim.

Według rzekomego wycieku, Gaules zarobił na platformie 2 844 985,18 USD.


3) Lirik

Saqib „Lirik” Ali Zahid to streamer odmiany na Twitchu, który początkowo zyskał popularność dzięki strumieniom DayZ. PlayerUnknown’s Battlegrounds było przełomową grą dla Lirika, która zyskała ogromną publiczność, którą od tamtej pory bawił.

Lirik często zagłębiał się w CS:GO w swoim strumieniu. Lirik zgromadził 2 984 653,7 USD z zarobków Twitcha, zgodnie z zgłoszonym naruszeniem danych.


2) TimTatman

Timothy „TimTheTatman” John Betar to kolejna odmiana streamera z Ameryki. TimTheTatman ma gry takie jak Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch, Fortnite i World of Warcraft z 2012 roku. Niedawno opublikował treści CS: GO na swoim kanale. TimTheTatman podobno zarobił 3 290 133,32 USD, zgodnie z zgłoszonym naruszeniem danych Twitcha.


1) Szczyt1g

Jaryd „Summit1g” Russell Lazar jest jednym z największych streamerów na Twitchu. Chociaż obecnie zdywersyfikował swoje gry do streamowania, jego sława była w znacznym stopniu oparta na strumieniach CS: GO. Nadal od czasu do czasu wraca do strzelanki Valve. Według rzekomego przecieku, zarobki na Twitchu Summit1g wynoszą 5 847 541,17 USD.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1865235C0DC44D1BBE82462EEC21C4D8&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Ftimthetatman-lirik-gaules-cs-go-streamers-alleged-earning-revealed-unconfirmed-twitch-leak&c=10429744294939311930&mkt=fr-fr