„The Mountain” mówi, że Counter-Strike to jego ulubiona gra wszech czasów


Być może najbardziej rozpoznawalna postać na świecie Gra o tron był Hafthor „The Mountain” Bjornsson, przynajmniej pod względem wielkości i fizyczności. Wielokrotny międzynarodowy mistrz strongman również uwielbia dobrą wymianę ognia na de_dust2.

Według Dexerto, Matthew „Mizkif” Rinaudo bierze udział w programie fitness z pasjonatem kulturystyki Twitcha Knutem. W ekscytującym wydaniu Rinaudo regularnie ociera się łokciami z nikim innym niż Bjornssonem podczas treningu, który ujawnił, jaka była jego ulubiona gra wideo w filmie.

„Więc moim ulubionym wszech czasów, gdy myślę o tym, w co grałem najczęściej w moim życiu, jest Kontratak”, powiedział Bjornsson. „Byłem graczem B”.

W poniższym klipie znajduje się materiał z tej wymiany.

W Kontratakbycie „graczem B” oznacza kogoś, kto chroni krytyczne obszary podczas rund obronnych przed atakującymi. To jedna z trudniejszych ról w Counter Strike globalna ofensywa, więc Bjornsson nie jest popychadłem. Choć prawdopodobnie Pedro Pascal mógł ci to powiedzieć – nie, nie będę się nad tym rozpisywał. Jeśli wiesz, wiesz!

Counter Strike globalna ofensywa często uważa się za jedną z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych w historii, szczególnie w sensie rywalizacji.

Napisane przez Kyle’a Campbella w imieniu GLHF.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fae50ce1fb40aa9b142f0140550f30&url=https%3A%2F%2Fftw.usatoday.com%2F2022%2F08%2Fthe-mountain-cs-go&c=12587937798875353374&mkt=fr-fr