Team Spirit napina mięśnie sprzed Rio w zwycięstwie w światowych finałach Flow FiReLEAGUE


Duch zespołu CS:GO skład pokonał brazylijską drużynę graczy paiN 2-1, aby wygrać światowe finały Flow FiReLEAGUE. Pomimo tego, że jest to mniejszy turniej, zwycięstwo pokazuje potencjał Spirita w nadchodzącym Rio Major.

Drużyna CIS walczyła w szeregu składach głównie z Ameryki Południowej, aby zabrać do domu nagrodę za pierwsze miejsce w wysokości 100 000 USD w Kontratak bitwa.

Pierwsza mapa, Dust 2, kładzie Ducha na tylnej stopie. Lista graczy PaiN pojawiła się, aby wybrać mapę, pokonując drużynę CIS 16-12. Znakomity występ Felipe „skullza” Medeiros rzucił Spirita na kolana, a as w siódmej rundzie strzelca rozpalił ogień pod oddziałem paiN.

Nuke podążył za nim, a wybór mapy Spirita sprowadził listę CIS z powrotem na serwer. Spirit dostał drugi oddech, z łatwością pokonując ból 16-8. Robert „Patsi” Isyanov zapewnił sobie dominację nad swoimi brazylijskimi przeciwnikami. Rosyjski gracz przejął kontrolę na drugiej mapie, całkowicie niszcząc każdy atak po stronie T ze strony paiN.

Ostateczna mapa, Vertigo, przyniosła podobny wynik do poprzedniej mapy. Team Spirit w ogóle nie był testowany. Lista graczy PaiN nie miała szans, ponieważ Igor „wspaniały” Żdanow stanął na wysokości zadania, by zadać ostatnie ciosy drużynie Brazylii.

Ten Kontratak wielkie, finałowe zwycięstwo z pewnością napełni Team Spirit pewnością siebie, przechodząc do IEM Rio Major, który rozpocznie się za kilka krótkich tygodni.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/team-spirit-flex-their-pre-rio-muscles-with-flow-fireleague-global-finals-victory