Team Liquid rezerwuje półfinałowe miejsce w jesiennym finale CS:GO Blast Premier, pokonując NAVI


Drugiego dnia finału CS:GO Blast Premier Fall sprawny Team Liquid zmierzył się z NAVI. Obaj zmierzyli się w górnym finale grupy B, aby określić, która drużyna przejdzie bezpośrednio do półfinałów. Pomimo najlepszych starań NAVI, Team Liquid wyglądał groźnie, nie licząc swojej strony CT w Dust 2. W emocjonującym pojedynku do trzech zwycięstw na wszystkich mapach były wzloty i upadki, którym warto kibicować. Oto jak przebiegła cała gra i co to oznacza dla zwycięzcy.

Przeczytaj także: Valorant zmierza na Xbox i PlayStation zgodnie z nową ofertą pracy Riot Games

Team Liquid pokonuje NAVI w niesamowitym pojedynku do trzech osób podczas jesiennego finału CS:GO Blast Premier

Podsumowanie mapy

  • Piekło (Wybór Team Liquid): 16-14 dla Team Liquid
  • Pył 2 (Wybór Natusa Vincere’a): 12-16 do Natusa Vincere’a
  • Miraż (Decydujący): 16-7 dla Team Liquid

Zaczynając od Inferno, obie drużyny wyglądały na dobrze zorientowane w mapie. Zaczynając od strony T, Liquid był w stanie zebrać przyzwoitą liczbę rund, wygrywając 9-6. Przechodząc na stronę CT, Liquid zdawał się tracić trochę pary, gdy NAVI znalazło się na nogach jako agresorzy. Jednak kilka świetnych zakupów w połowie przez Liquid sprawiło, że przerwali przepływ NAVI, aby zatrzymać ich na 14 i pozbawić ich wygranej.

W Dust 2 NAVI wyszedł z bramy, kołysząc się. Po stronie T drużyna prowadzona przez Electronics rozegrała monstrualne 12 rund w stosunku do 3 Team Liquid. Co gorsza dla drużyny północnoamerykańskiej, NAVI wygrał pistoletówkę po zmianie. Jednak pomimo bycia w tyle, Team Liquid zdołał przekonwertować zakup siły i przeszedł serię rund. Na nieszczęście dla drużyny NA, okrągły bufor NAVI był zbyt duży i powrót został zatrzymany na 16-12.

Mając wszystko, o co można grać, drużyny przeszły na Mirage. Tutaj Team Liquid wyglądał o wiele bardziej komfortowo i nigdy nie wyglądał na zaniepokojonego. Pozornie czytając NAVI przez cały czas, Team Liquid nie miał problemów ze zdobyciem połowy 11-4 T. Przechodząc na stronę defensywną, Liquid wzmocnili swoją pozycję i szybko zamknęli grę 16-7. Dzięki tej wygranej Team Liquid zarezerwował sobie miejsce na światowym finale CS:GO Blast w Abu Zabi w przyszłym miesiącu.

Przeczytaj także: Darmowa aktualizacja nowej generacji Wiedźmina 3 z nowym zwiastunem i listą funkcji

Źródło : https://thesportsrush.com/team-liquid-books-semifinal-spot-at-the-csgo-blast-premier-fall-final-by-beating-navi/