Te filmy z Grand Theft Auto 6 w Unreal Engine 5 wyglądają niesamowicie


W zeszłym miesiącu YouTube „XXII” udostępnił liczne krótkie klipy z Grand Theft Auto 6 w Unreal Engine 5. Te klipy wyglądają naprawdę niesamowicie. W związku z tym postanowiliśmy zebrać większość z nich i podzielić się nimi w jednym wielkim artykule.

Oczywiście te filmy fanów to tylko… filmy fanów. Nie należy ich porównywać z filmami, które wyciekły do ​​GTA 6 (lub z rzeczywistą grą, gdy tylko się pojawi).

Trzeba przyznać, że „XXII” udało się uchwycić estetykę GTA. Więc to duży plus w mojej książce. Ponownie, są to filmy fanów, więc nie ekscytuj się nimi. Z tego, co wiemy, XXII nie planuje wydawania publicznie żadnego demo tego projektu.

Na koniec, mówiąc o Unreal Engine 5, sugerujemy przyjrzenie się innym przeróbkom fanów. W tej chwili możesz pobrać wersję demonstracyjną Superman UE5, Halo 3: ODST Remake oraz wersję demonstracyjną Spider-Man UE 5. Co więcej, te filmy pokazują Resident Evil, Star Wars KOTOR i Counter-Strike Global Offensive w UE5. Dodatkowo możesz znaleźć remake portalu i remake NFS3. I wreszcie, oto remake fanów Half Life 2, remake World of Warcraft, remake Skyrim, remake GTA San Andreas, remake Doom 3, remake Zelda Ocarina of Time, remake God of War i remake GTA IV.

Cieszyć się!

Jan Papadopoulos

John jest założycielem i redaktorem naczelnym DSOGaming. Jest fanem gier na PC i bardzo wspiera społeczności moddingowe i niezależne. Przed stworzeniem DSOGaming John pracował na wielu stronach z grami. Chociaż jest zagorzałym graczem PC, jego korzenie gier można znaleźć na konsolach. John kochał – i nadal kocha – 16-bitowe konsole i uważa SNES za jedną z najlepszych konsol. Mimo to platforma PC zdobyła mu przewagę nad konsolami. Było to spowodowane głównie przez 3DFX i jego kultową, dedykowaną kartę graficzną z akceleratorem 3D, Voodoo 2. John napisał również pracę dyplomową na temat „Ewolucji kart graficznych do komputerów PC”.
Kontakt: E-mailŹródło : https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/these-grand-theft-auto-6-in-unreal-engine-5-videos-look-incredible/