Sprzedaż skórki CS:GO za 1400 $ – unikalny wygląd

Skórka do CS:GO sprzedana za ponad 1400 $ z powodu wyglądu

Ostatnio pojawiła się informacja o sprzedaży skórki do gry CS:GO za ponad 1400 USD. Skórka o nazwie 909 Kami Five-SeveN jest jednym z tysiąca wzorów dla pistoletu Five-SeveN. Jednakże, to właśnie wzór 909 jest uważany przez graczy za wyjątkowo wyjątkowy i cenny z powodu swojego wyglądu, który przypomina pewną część kobiecej anatomii.

Skórka CS:GO jako inwestycja?

Chociaż sprzedaż skórek CS:GO za wysokie kwoty nie jest niczym nowym, to cena tej konkretnej skórki wywołuje zdziwienie. Większość skórek Kami kosztuje zaledwie jeden dolar, co czyni tę sprzedaż absurdalnie drogą. Niemniej jednak, niektórzy gracze traktują skórki jako inwestycję i wydają na nie setki, a nawet tysiące dolarów. To może wydawać się niezwykłe, ale w grze Team Fortress 2 najrzadsze przedmioty osiągają ceny powyżej 6 000 USD.

Counter-Strike 2 na horyzoncie

Od momentu ogłoszenia Counter-Strike 2, ceny skórek CS:GO zaczęły rosnąć. Przebudowa gry CS:GO skupiona na Source 2 pojawi się latem 2023 roku i zawierać będzie zmiany wizualne, przerobione granaty dymne, aktualizacje serwera i wiele innych.

Źródło: Windows Central.