Szósty gracz: Wszyscy główni półfinaliści IEM Rio CS:GO mają jedną wspólną cechę


Niezależnie od tego, czy jest to Brazylijczyk, czy nie, każda drużyna, która była wspierana przez tłum w ćwierćfinale IEM Rio Major, dotarła do półfinału.

Tłum wiwatował dla Heroic i Outsiders podczas wczorajszego dnia Champions Stage, 10 listopada, i pokonali odpowiednio Fnatic i Team Spirit. Drugie ćwierćfinały meczu zakończyły się dzisiaj, kiedy MOUZ przyćmił Cloud 9, a FURIA wykonała skok.

Wzmocnienie tłumu było łatwo zauważalne w meczu FURIA-NAVI. 18 000 miejsc w Jeunesse Arena było wypełnionych po brzegi, a fani nadal robili to, co robili przez cały czas, gdy grali Brazylijczycy: śpiewali i hałasowali przy użyciu wszelkiego rodzaju instrumentów. Czasami wydawało się nawet, że poważnie wpłynęło to na rozgrywkę, ponieważ była runda w Mirage, w której NAVI najwyraźniej nie mógł się komunikować w sytuacji sprzęgła, ponieważ Perfecto nie mógł w tym czasie znaleźć zestawu rozbrajającego do rozbrojenia bomby.

CUCK HUNNDREDS BY SALTON!!?!?!?!?#Psi.twitter.com/FOKhCTHMNd MÓJ ZESTAW MÓJ ZESTAW MÓJ ZESTAW!?!???????#Oryginalny UICC??

ESL Counter-Strike (@ESLCS) 12 listopada 2022 r.

Po imprezie, która rozpoczęła się w hali, tysiące fanów zgromadziło się na zewnątrz Jeunesse Arena i oglądało mecze podczas fanfestu, podczas gdy w Rio de Janeiro padało.

Liczba drużyn wspierających tłum będzie tylko mniejsza. Fani kibicują outsiderom przeciwko MOUZ ze względu na ich pasję do kapitana Jamesa wspieranego przez WNP. I oczywiście Heroic nigdy nie będzie nas wspierał w porównaniu z FURIĄ, pomimo świetnej relacji Duńczyków, która została nawiązana z Brazylią.

Outsiders zagrają w MOUZ jutro o 12:00, a FURIA przejdzie na Heroic w wieku trzydziestu trzech lat. Zwycięzca w niedzielę przejdzie do wielkiego finału.

Źródło : https://game-news24.com/2022/11/11/sixth-player-all-iem-rio-cs-go-major-semifinalists-have-1-thing-in-common-with-one-other/