Światowe finały Blast Premier 2021: NaVi wygrywa wielki finał Blast PREMIER po odzyskaniu pewnej porażki z rąk cudownych Gambitów.


NaVi obroniło tytuł podczas finałów BlasT Premier World w Kopenhadze przeciwko Gambitowi w Wielkim Finale. To mecz do zapamiętania.

Bieg NaVi i s1mple w Kopenhadze jako obrońca tytułu w finałach Blast World nie był wcale łatwy. To było trudne i zacięte przez każdego członka NaVi.

Booml4 naprawdę wyskoczył w późnych fazach meczu. Energia po stronie NaVi w Piekło był po prostu zaraźliwy.

Przeczytaj także: Przecieki z odcinka 4 Valorant: nowy agent, nowa kolekcja, przeróbki agentów i wiele więcej.

Natus Vincere wygrał wszystkie turnieje LAN w tym roku, z wyjątkiem IEM Winters. Nie odwiedzili tego turnieju. B1t jest najbardziej utytułowanym debiutantem do tej pory.

NaVi rozpoczęło swoją podróż od dolnych drabinek i wdrapało się na drogę powrotną do finałów. ten Wielki Finał nie było łatwym zadaniem przeciwko silnemu zespołowi, jak Zagrywka.

Błędne połączenie z NaVi: Miraż

Gambit pokonał NaVi w dominujący sposób na mapie 1. S1mple i B1t nie mogli pokazać swojej magii.

Interz, Shiro oraz Ax1le służył rozpaczy NaVi na wczesnych etapach. NaVi spróbuje kilku bezczelnych zagrań w Miraż w końcowych etapach. Ale to by nie wystarczyło.

W końcu NaVi przegra z Gambitem o 16-11 w Mirage. Po meczu Booml4 w wywiadzie wspomniał o swoich niepowodzeniach na mapie 1.

Przeczytaj także: Plany Valorant na 2022: nowy format VCT, zupełnie nowy turniej, ulepszenia w Game Changers i wiele więcej.

Niezwykle bliskie i osobiste: Starożytny

Starożytny jest mapą NaVi nie ćwiczył zbyt wiele. Zagrywka wyglądało na to, by zaskoczyć NaVi z tego powodu.

Naffany nabrał energii, a NaVi czuło presję na wczesnych etapach. Ale mistrzowski zestaw szponów solo uratował NaVi od krawędzi porażki. B1t i Perfecto wielokrotnie zaskoczyli Gambita.

Ale pęd zmienił się całkowicie, ponieważ S1mple zapewnił ostatnie zabójstwo na tej mapie. Obydwa Shiro oraz Naffany odjechali od zmysłów Starożytny.

Ale już, Naffany posiada tytuł „IGL z największą liczbą zabójstw w ciągu roku”. Wreszcie S1mple zabezpieczył 26-12.

Przeczytaj także: Reakcje na aktualizację Przepustki Bitewnej Dota 2: Co społeczność myśli o obecnych zmianach wprowadzonych do Dota 2?

Decydujący finał Blast Premier: Piekło

Zbliża się do Piekło, NaVi przegrało wszystkie poprzednie mecze w tym roku. 3 razy być precyzyjnym.

Ale wydajność, którą pokazał NaVi, była fenomenalna. B1t pozostał w zasadzie nietykalny do końca meczu.

maszyna do zabijania NaVi, Sasha „s1mple” Kostyliev, nie zatrzymał się na nic. Również, 27-9 na zakończenie ciężkiego i stresującego dnia.

Przeczytaj także: Cudowne dziecko CSGO m0NESY zostało potwierdzone, że przeniesie się do G2 Esports z NaVi Junior.

Gambit E-sport na Mapie 3 naprawdę się waliło. Ale było oczywiste, że brakowało im wytrzymałości. I byli zbyt niecierpliwi.

Obrona posiadaczy tytułów Finały Blast Premier, NaVi, wykorzystując ten fakt. Ale musimy uczyć się na naszych błędach i iść dalej.

Podsumowując, życzymy obu drużynom powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach. To był ostatni CSGO LAN turniej 2021.

Przeczytaj także: Valorant do CSGO: sfinalizowany transfer nitr0 do Team Liquid CSGO.

Źródło : https://thesportsrush.com/csgo-news-blast-premier-world-finals-2021-navi-wins-blast-premier-grand-final-after-clawing-back-certain-defeat-at-the-hands-of-gambit-prodigies/