Stworzony przez fanów średniowieczny Breeze wygląda jak mapa CSGO Inferno


Gracz Valorant ponownie wyobraził Breeze w Medieval Engineers, sprawiając, że przypomina wiele różnych map CSGO.

Counter-Strike: Global Offensive to klasyczna strzelanka, ale nie jest średniowieczna. Mimo to przeróbka Breeze przez gracza Valorant w grze Medieval Engineers wygląda jak połączenie Inferno i Cobblestone, dwóch kultowych map. Breeze to nowoczesna lokacja położona na malowniczej wyspie. Muzyka rockowa, najnowocześniejsza technologia i zieleń otaczają mapę, co oznacza, że ​​jest to całkowite przeciwieństwo starożytnych map, które są obfite w CSGO.

Ale kiedy kreatywny gracz Valorant przeprojektował Breeze w Medieval Engineers, mapa wyglądała jak plujący obraz Inferno. Więc nie jest do końca źle. Zamiast tego niektórzy gracze mają nadzieję, że podobny układ zostanie dodany do CSGO.

Gracz Valorant, GrimGrimGrimGrim, udostępnił swoją grafikę Breeze na Reddicie, a graczom bardzo się to podoba. Porywająca nostalgia przeróbka mapy przekona Cię do ponownego zalogowania się na swoje konto Steam i dania CSGO kolejnej szansy.

Środek Breeze, odtworzony w Medieval Engineers, wygląda jak miejsce B Cobblestone. Jednak w przeciwieństwie do Breeze Riot, ta przeróbka sprawia, że ​​środkowy obszar wydaje się przytulny i zatłoczony. Ale układ pozostaje ten sam. Filary na miejscu B i środku również przypominają niesamowitą pionowość Cobblestone, wzmocnioną przypadkowymi skrzyniami i barierami.

Aleja prowadząca do miejsca B Breeze z pewnością sprawi, że zrobisz podwójne ujęcie. Został zaprojektowany dokładnie tak, jak banan Inferno, a ciemnoszare bloki Medieval Engineers dodają mu charakteru CSGO.

Zarówno gracze Valorant, jak i CSGO uwielbiają rekreację, z pewnymi podobieństwami rysunkowymi do Cobblestone. Niestety tej grafiki nie można odtwarzać w żadnej grze. Ale gracze mogą odtworzyć własną wersję w grze Medieval Engineers. Nie będzie to jednak łatwe, dlatego najlepiej cieszyć się widokiem z daleka!

Co to jest średniowieczni inżynierowie?

Medieval Engineers to gra typu sandbox o inżynierii, budowie i konserwacji dzieł architektonicznych i sprzętu mechanicznego. Jeśli grałeś w Roblox, wiedziałbyś, że budowanie w grach to prawdziwa okazja. Ale Medieval Engineers ma niespodziankę.

Gracze muszą tworzyć i pozyskiwać swoje prace przy użyciu średniowiecznej technologii, co czasami może być trudnym zadaniem. Mimo to doświadczeni gracze budują miasta, zamki i fortyfikacje; konstruować urządzenia mechaniczne i silniki; wykonywać kształtowanie krajobrazu i górnictwo podziemne przy użyciu przestarzałej i starej technologii. Nie jest to więc całkowicie niemożliwe, ale trudne.

Możliwości w Medieval Engineers są nieograniczone dla utalentowanych i kreatywnych graczy. Za pomocą zaawansowanych narzędzi możesz odtwarzać mapy, a nawet rzeczywiste lokalizacje.Źródło : https://win.gg/news/fan-made-medieval-breeze-looks-like-csgo-map-inferno/