Streamer Twitcha ItsSliker oskarżony o rzekome oszukiwanie widzów na tysiące dolarów, później potwierdza, że ​​stracił pieniądze z powodu hazardu


Streamer Twitcha ItsSliker trafił na pierwsze strony gazet 17 września po tym, jak inny twórca treści Twitcha, Mikelpee, udostępnił minutowy klip, w którym ten pierwszy poprosił swoich widzów o pomoc finansową.

Wspomniany klip wywołał reakcję łańcuchową na subreddicie r/LivestreamFail. Kilka osobistości i członków społeczności Twitcha rozmawiało o ItsSliker, znanym również jako Sliker, i oskarżyło go o oszukiwanie widzów na tysiące dolarów.

Po tym, jak klipy Slikera stały się popularne, nadawca poruszył sprawę na swoim głównym kanale Twitch. Przyznał się, że wziął pieniądze od swoich widzów i twierdził, że stracił je podczas gry w różne skórki broni Counter-Strike: Global Offensive.

Twitch streamer Sliker został oskarżony o wysyłanie wiadomości do dziesiątek, być może setek widzów i streamerów, proszących o pieniądze i niespłacanie ich. Niektórzy ludzie dają mu tysiące, a inni nawet dziesiątki tysięcy dolarów. https://t.co/Gw1Esf98mi

Poszedł na żywo, aby odpowiedzieć, stwierdzając, że nigdy nie chciał nikogo oszukać i szuka pomocy. Chce wszystkim się spłacić. Próbując spłacić niektórych ludzi, pozostawał w tyle, grał, aby spróbować odzyskać to, i zaczął tracić coraz więcej… więc poprosiłby więcej osób o pieniądze


Mikelpee udostępnia klip, w którym ItsSliker prosi o pieniądze

W jednominutowym klipie na Twitchu streamer wyraził „zażalanie się” za proszenie widza o pomoc finansową i błagał ich o zachowanie osobistej rozmowy:

„Mam nadzieję, że mnie w tym nie nienawidzisz. To takie żałosne, a ja żałuję, że poprosiłem mojego brata, proszę, nie nienawidz mnie. przez jakieś trzy, cztery dni? Pytałem ludzi”.

ItsSliker twierdził, że jego konto bankowe zostało zablokowane i że jego kredyt jest należny następnego dnia. Uciekł się więc do żądania pieniędzy od osób, które „faktycznie pracują”:

„Nagle, cóż, dzisiaj; jutro jest ostatni dzień, zanim mój kredyt zacznie się pieprzyć. z powrotem. Szczerze. Daj mi dwa miesiące, a odwdzięczę się.”

Sliker ujawnił, że zwrócił się również do kilku streamerów po pieniądze, ale nie byli w stanie mu pomóc. Dlatego czuł się zmuszony do skontaktowania się ze swoimi subskrybentami Twitcha:

„Ale proszę, nie czuj się do tego zmuszany. Przepraszam, że nie udało mi się nawiązać rozmowy. Tak jest; czuję się taki zakłopotany. pomocy. Tak, nie mam nic przeciwko, w porządku. Więc wyszedłem, poprosiłem o kilku subskrybentów, których zauważyłem, i tak”.


ItsSliker odpowiada

Sliker rozwiązał problem na swoim głównym kanale Twitch kilka godzin po tym, jak stał się wirusowy na Reddicie. Brytyjski twórca treści przyznał, że grał w skórki w taktycznej strzelance od czasu premiery CS:GO:

„Od czasu CS:GO, nie można winić. Ale odkąd pojawił się CS:GO Launch, byłem; to był pierwszy raz, kiedy wszedłem na tę stronę i było to fajne miejsce. Wiesz? rzeczy i…”

Streamer potwierdził, że zaczął grać w skórki broni CS:GO za prawdziwe pieniądze:

„Wow, w końcu dowiedziałem się, że możesz grać z pieniędzmi, zacząłem grać z pieniędzmi”.


Społeczność streamingowa reaguje na kontrowersje

Wiele wątków reakcji związanych z kontrowersją zyskało dużą popularność na subreddicie r/LivestreamFail, a liczni członkowie społeczności podzielili się tą sprawą.

Redditor u/0161MannyOnTheMap016 udostępnił listę zrzutów ekranu, ujawniając wiadomości na Discordzie ItsSlikera. Jeden zrzut ekranu przedstawiał widza, który dał Brytyjczykowi ponad 7000 dolarów:

Inny Redditor udostępnił dodatkowe zrzuty ekranu, na których streamer był „niewdzięczny” po otrzymaniu 2000 USD od widza. Komentarz „potwierdził”, że ItsSliker poprosił o pieniądze Ludwiga, Matthew „Mizkifa”, Tylera „Trainwreckstv”, Rebeccę „Justaminx” i wielu innych:

Widzowie byli zaskoczeni, widząc, że Sliker nie został wezwany za swoje wybryki:

Oto kilka bardziej istotnych reakcji fanów:

ItsSliker to partnerski streamer Twitch, który swoją karierę online rozpoczął w 2017 roku. Jest przede wszystkim streamerem Just Chatting z ponad 434 tys. obserwujących i średnio 622 widzów na strumień.


Czytaj o swoich ulubionych twórcach tylko na TikTok Wiki & Youtube Wiki


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-twitch-streamer-itssliker-accused-allegedly-scamming-viewers-thousands-dollars-later-confirms-lost-money-due-gambling