Strażnicy Zaloguj się Tarik jako twórca treści


Strażnicy ogłosili 30 sierpnia, że ​​zatrudnili Tarika „tarika” Celika, byłego gracza Counter-Strike: Global Offensive, jako twórcę treści dla organizacji. Po zatrudnieniu Michaela „całuna” Grześka do zespołu Valorant kilka miesięcy temu, Sentinels podpisali kolejne wielkie nazwisko w świecie streamingu: Tarik. Tarik nie będzie starał się o drużynę Valorant. Zamiast tego będzie tworzył treści i przesyłał strumieniowo tylko dla organizacji.

Strażnicy udostępnili na Twitterze wideo, które pokazało Tarika jadącego ruchomymi schodami na szczyt budynku, a także odkrywającego twórcę treści w takiej koszulce Strażników.

Po zakończeniu kariery zawodowej w 2021 roku Tarik wyrobił sobie markę jako streamer w przestrzeni Valorant. Często streamuje grę oraz prowadzi i obserwuje interesariuszy międzynarodowych zawodów Valorant w Ameryce Północnej i międzynarodowych. Ponad 600 000 osób obejrzało pierwszy mecz Shrouda dla Sentinels w północnoamerykańskim turnieju LCQ. Spośród nich ponad 195 000 pochodziło z samego strumienia byłego pro.

Strażnicy podpisują Tarika przed VCT

(Strażnicy znak Tarik)

Ponieważ Tarik będzie współ-streamować nadchodzący turniej Valorant Champions, który rozpocznie się 31 sierpnia, dzień po ogłoszeniu, podpisanie kontraktu wydaje się być sprytnym posunięciem ze strony organizacji.

Według wykresów Streams, Tarik otrzymuje średnio 35 000 widzów w każdym strumieniu. Dodatkowo Tarik ma prawie 110 000 obserwujących na Twitchu.

Tarik był dobrze znanym graczem CS: GO w Ameryce Północnej, rywalizującym dla zespołów takich jak CLG, Cloud9 i Evil Geniuses, zanim skupił się na streamingu. Na ELEAGUE Major 2018 w Bostonie był członkiem zespołu Cloud9, który wygrał turniej i przywiózł do domu pierwsze trofeum Major zdobyte przez północnoamerykańską drużynę e-sportową.

Fani Sentinels i były zawodowy gracz będą mogli obserwować, jak reprezentuje firmę podczas swoich transmisji i oglądać, jak komentuje rozgrywkę Valorant Champions po rozpoczęciu turnieju.

Źródło : https://surprisesports.com/esports/sentinels-sign-in-tarik-as-a-content-creator/