Strażnicy podpisują byłego CS:GO pro Tarika jako twórcę treści


Strażnicy ujawnili podpisanie umowy z byłym graczem Counter-Strike: Global Offensive Tarik „tarik” Celik jako twórcą treści dla organizacji 30 sierpnia.

Strażnicy podpisali kolejną gigantyczną nazwę w przestrzeni streamingowej w Tarik po tym, jak kilka miesięcy temu sprowadzili Michaela „całuna” Grześka do ich zespołu Valorant. tarik nie będzie rywalizował o oddział Valorant i będzie działał tylko jako twórca treści i streamer dla organizacji.

Strażnicy ogłoszony przebój kinowy podpisany w filmie opublikowanym na Twitterze, w którym Tarik jedzie windą na szczyt budynku i ujawnia twórcę treści w koszulce Sentinels.

Tarik wyrobił sobie markę po tym, jak jego kariera zawodowa zakończyła się w 2021 roku jako streamer w przestrzeni Valorant. Regularnie streamuje grę i organizuje imprezy dla fanów północnoamerykańskich i międzynarodowych wydarzeń e-sportowych Valorant.

W przypadku debiutu Shrouda dla Sentinels w turnieju LCQ w Ameryce Północnej obejrzało ich ponad 600 000 widzów, z czego ponad 195 000 pochodziło z samego streamu byłego zawodowca.

Strażnicy podpisują Tarika przed Valorant Champions

Strażnicy na Twitterze

Strażnicy podpisują kontrakt z kolejnym dużym twórcą.

Podpisanie kontraktu wydaje się być strategicznym posunięciem dla organizacji, ponieważ Tarik ma współtworzyć nadchodzący turniej Valorant Champions, który rozpocznie się 31 sierpnia, dzień po ogłoszeniu.

Tarik ma średnio około 35 000 widzów na transmisję według wykresów strumieniowych i ma prawie 110 000 obserwujących na Twitchu.

Przed przejściem do streamingu, tarik był talentem CS:GO w Ameryce Północnej i grał w takich składach, jak CLG, Cloud9 i Evil Geniuses. Był częścią drużyny Cloud9, która zabrała do domu pierwsze trofeum Major dla Ameryki Północnej w e-sporcie na ELEAGUE Major: Boston 2018.

Fani Sentinels i byłego zawodowca mogą oglądać, jak reprezentuje organizację na swoich streamach i oglądać, jak komentuje rozgrywkę Valorant Champions na początku turnieju.

Źródło : https://www.dexerto.com/valorant/sentinels-sign-former-csgo-pro-tarik-as-content-creator-1918614/