Statystyki oglądalności PGL Major Copenhagen 2024 RMR wydarzeń

Analiza o najnowszych wydarzeniach w świecie Counter Strike’a! Sprawdź, jak wyglądała oglądalność turniejów RMR w ramach PGL Major Copenhagen 2024.

Największe turnieje w Europie

Turniej RMR B dla Europy stał się najbardziej oglądanym pojedynczym wydarzeniem RMR w historii, osiągając 8,84 miliona Godzin Oglądania. Innym równie popularnym turniejem był turniej RMR A. Interes spadł natomiast, gdy doszło do turnieju decydującego.

Oglądalność turniejów RMR w PGL Major Copenhagen 2024

Mecze Team Spirit były najczęściej oglądane podczas turnieju RMR B, osiągając rekordową Oglądalność Szczytową. Dzięki świetnym występom zespołu, Team Spirit zdobył popularność i zwyciężył w IEM Katowice 2024, co było ich pierwszym występem w wielkim finale na międzynarodowym turnieju.

Turniej amerykański

Turniej amerykański zgromadził 4.02 miliona Godzin Oglądania i 251.6 tysiąca Peak Viewers. Choć Complexity Gaming nie jest najbardziej uznana organizacją esportową w Ameryce Północnej, nadal przyciąga dużą liczbę widzów na turniejach RMR.

RMR w regionie Azji i Pacyfiku

Oglądalność turnieju w regionie Azji i Pacyfiku wyniosła 475.5 tysiąca Godzin Oglądania i 36.2 tysiąca Peak Viewers. Przyciąganie widzów nie tylko z Mongolii, ale również z Australii, sprawia, że region ten staje się coraz bardziej popularny w świecie esportu.

Źródło : escharts.com