Spirit Demolish Tyloo, BIG Reign Supreme Over Renegades, aby przejść 2-1 » TalkEsport

Obie strony europejskie przewyższyły swoje azjatyckie i oceaniczne odpowiedniki, osiągając 2-1 w fazie Challengers Major PGL. Zarówno Spirit, jak i BIG potrzebują teraz tylko 1 wygranej, aby potwierdzić swoje miejsca na etapie Legends of the Major.

Spirit wcześniej przegrał z FaZe, ale odbił się z GODSENT, podczas gdy Tyloo przegrał z Heroic, ale wrócił w thrillerze przeciwko Sharks, aby przejść 1-1.

Duch zespołu kontra Tyloo

– Reklama –

Team Spirit grał w Overpass po raz drugi w Major i wydał oświadczenie tym wyborem, choć przeciwko słabszej stronie. Start był bliski, a zespoły wygrały po 2 rundy, aby ustawić ton na 2-2. Ale po usunięciu czynnika ekonomicznego, Duch rozpoczął ich łzy. Wyszli na serię 8 rund, dzięki sprzęgle 1v2 od Abdula „degster” Gasanova. Historia była taka sama jak wczoraj vs Heroic dla Tyloo, ponieważ tym razem stracili wszystkie 4 szpony i sami nie mogli wygrać ani jednego.

Strona WNP pozwoliła Azjatom tylko na 1 nieparzystą rundę, ponieważ zamknęli połowę CT na 12-3. Pasmo kontynuowało się po stronie T, gdy Leonid „chopper” Vishnyakov nazwał nieskazitelną stronę T, aby zakończyć mapę 16-3. Viktor „sdy” Orudzhev wyróżniał się dla nich, ponieważ zanotował 21 zabójstw i zginął zaledwie 8 razy na swojej stronie B, aby przebić się do zwycięstwa.

DUŻY kontra renegaci

BIG pokonał Australijczyków, ale nie obyło się bez potu, chociaż tak to wyglądało w pierwszej połowie. Niemcy, znani z użyteczności i antystratów, świetnie wykorzystali meta zrzucania granatów, a z Johanesem „tabseN” Wodarzem na czele, wybrali ciężką mapę użytkową Inferno. Prowadził z przodu, gdy BIG przeszedł 12 rund z rzędu bez przegranej rundy i zagroził 16-0. Renegaci w końcu walczyli pod koniec 2 rundami, aby zakończyć połowę przy 13-2, ale to było za mało, a przynajmniej tak się wydawało.

Renegaci mieli własną passę 4 rund T, przynajmniej w poszukiwaniu przyzwoitego wyniku. Sprawili, że Niemcy się pocili, nigdy nie pozwalając im na serię rund. Ale potrzebując tylko 3 na końcu, BIG zamknął ją rundą tu i tam, aby zakończyć mapę 16-9 na ich korzyść.

Team Spirit i BIG to jedno zwycięstwo od pojawienia się w Legends Stage, podczas gdy Tyloo i Renegades zejdą do drabinki 1-2 i czekają na swoich przeciwników.