snow – Liquipedia Counter-Strike Wiki

Biografia i kariera

João „snow” Vinicius Bueno Filho, urodzony 22 marca 2007 roku, jest brazylijskim zawodowym graczem w grze Counter-Strike: Global Offensive. Swój przydomek zmienił na „snow” z wcześniejszego „Snowzin”.

Jako gracz, używa sprzętu i ustawień, aby jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności. Jest znany z wykorzystania myszy Logitech G PRO X SUPERLIGHT oraz monitora ZOWIE XL2546K o częstotliwości odświeżania 240 Hz. Posiada również klawiaturę Wooting 60HE oraz słuchawki HyperX Cloud II (Silver).

W swojej karierze osiągnął duże sukcesy, a jego stosunek wygranych do przegranych to 4211-3. Pokonując przeciwników wykazał się wyjątkowymi umiejętnościami.

Osiągnięcia

João „snow” Vinicius Bueno Filho, podczas swojej kariery, osiągnął imponujące wyniki, co przyniosło mu duże uznanie w świecie e-sportu. Jego umiejętności sprawiły, że zdobył około 2 905 dolarów w nagrodach z różnych turniejów.

Osiągnął także imponujący rezultat w stosunku wygranych do przegranych w swojej karierze. Są to wyniki pokaźne, które zmuszają do szacunku oraz docenienia umiejętności tego brazylijskiego zawodnika.

Ustawienia sprzętu

Gracz używa zaawansowanej myszy i monitora, które pozwalają mu na precyzyjne działanie na polu walki. Zmysłową grę zawodnika wspierają techniczne ustawienia sprzętu oraz nowoczesne rozwiązania w zakresie konfiguracji.

João „snow” Vinicius Bueno Filho jest doskonałym przykładem gracza, który doskonale wykorzystuje swój sprzęt, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikami. Jego ustawienia sprzętu pozwalają mu na osiąganie najlepszych wyników i pokonywanie rywali w grach Counter-Strike: Global Offensive.

Źródło : liquipedia.net