Skyesports ogłasza mapę drogową e-sportu do marca 2023 r


Skyesports jest od kilku lat jednym z największych organizatorów turniejów w Indiach. Organizacja zajmuje się niektórymi z największych gier wideo i organizuje turnieje na skalę ogólnokrajową. Właśnie wtedy, gdy fani już myśleli, że zwolnili tempo, CEO ujawnił harmonogram na pierwszy kwartał 2023 roku.

Założyciel i dyrektor generalny Skyesports Shiva Nandy aka Marvel podzielił się swoimi planami 22nd Styczeń. W swoim ogłoszeniu Nandy zwrócił uwagę na 6 turniejów, które zapewnią nam rozrywkę do marca, w których biorą udział jedne z największych tytułów w grach wideo.

Skyesports Esports Roadmap (od stycznia do marca): pełne szczegóły

Zebraliśmy turnieje ogłoszone przez CEO, które odbędą się od teraz do marca.

  1. Azjatycka Liga Mistrzów Pokemon Unite – od stycznia do marca
  2. Skyesports Grandslam – luty
  3. WD Black Cup Sezon 4 – od stycznia do lutego
  4. Puchar TECNO POVA CODM – od stycznia do marca
  5. Skyesports SEA Championship – do ustalenia
  6. Skyesports Arabia Championship – do ustalenia

Oprócz trwającego turnieju Pokemon, organizatorzy to kolejne ogólnoazjatyckie wydarzenie, które potrwa od stycznia do marca. Wydarzenia PUBG będą odbywać się poza Indiami z powodu zakazu, który jeszcze nie został zniesiony.

Ogłoszenie wywołało emocje wśród fanów. Najbliższe miesiące będą pełne turniejów, w których będą się dobrze bawić, a Skyesports może im za to podziękować.

Dziękujemy za przeczytanie. Aby uzyskać więcej ekskluzywnych treści dotyczących e-sportu i gier, śledź nas w Wiadomościach Google.

Źródło : https://www.talkesport.com/news/skyesports-announces-esports-roadmap-till-march-2023/