Skórki CS:GO mają różne hitboxy, mówi gracz, powodując przewagę P2W


Skórki CS:GO mają różne rozmiary hitboxów dla strzałów w głowę, twierdzi jeden z graczy w ostatecznej grze Valve FPS, co oznacza, że ​​gracze, którzy używają dostępnych do kupienia skórek dla profesjonalistów, mogą potencjalnie uzyskać nieuczciwą przewagę w najpopularniejszej strzelance konkurencyjnej na Steam.

Skórki zawodowców zostały dodane do frakcji Terrorystów w CS:GO w 2012 roku i można je kupić u różnych sprzedawców skórek CS:GO w cenach średnio od 5 do 25 USD. Chociaż w wielu przypadkach hitboxy w modelach Professional są takie same jak w innych skórkach CS:GO, istnieje wyjątek, który może potencjalnie oferować nieuczciwą przewagę graczom korzystającym z dostępnych do kupienia kosmetyków.

Ansimist, gracz CS:GO i YouTuber, ukończył obszerną serię porównań między hitboxami na różnych skórkach w strzelance Steam i twierdzi, że hitbox głowy ze skórek dla profesjonalistów jest o 16,75% mniejszy niż jeden z przeciwnych skórek antyterrorystycznych zestawy, SAS. Choć może to zabrzmieć technicznie, jeśli ustalenia Ansimist są dokładne, oznacza to po prostu, że strzelanie w głowę użytkownikowi skórek Profesjonalistów jest trudniejsze niż strzelanie do użytkownika skórek SAS, tworząc potencjalnie niesprawiedliwą rozbieżność między graczami, którzy mają i nie wydałeś pieniędzy na opcjonalne skórki.

Aby to zademonstrować, Ansimist udostępnił wideo, w którym wyłączono rozprzestrzenianie się pocisku na pistolety CS:GO i strzelają one dokładnie w tym samym miejscu na głowie skórki SAS, a następnie skórki profesjonalnej. Skórka SAS otrzymuje obrażenia, podczas gdy każdy pocisk chybia nad skórką profesjonalisty.

Na Twitterze Ansimist udostępnia arkusz kalkulacyjny, który skompilowali, porównując dane dotyczące trafień głowy w CS: GO, wraz z programem, który stworzyli do obliczania objętości głowy CS: GO. „Zawsze myślałem, że CS:GO używa tej samej grupy hitboxów dla wszystkich modeli graczy”, Ansimist mówi”, „ale okazuje się, że są z nim pewne problemy z równowagą. Myślę, że ta różnica wielkości jest nie do zaakceptowania w przypadku konkurencyjnego FPS-a, takiego jak CS:GO. Ten problem istnieje już od siedmiu lat, od czasu aktualizacji hitboxa Reanimated w 2015 roku.” Kolejny turniej na dużą skalę w CS:GO, IEM Rio Major, rozpoczyna się 31 października.

Jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak uzyskać rangi graczy i drużyn w CS:GO. Możesz także wypróbować niektóre z innych najlepszych gier FPS lub gier wieloosobowych na PC.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6321f37d12124d148488b16a634d0a9e&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fcounter-strike-global-offensive%2Fcsgo-skins-have-different-hitboxes-claims-player-causing-p2w-concern&c=8612916469607028701&mkt=fr-fr