Sprzedano skórkę CS:GO za ponad 1400 USD – PCGamesN

Sprzedano skórkę CS:GO za ponad 1400 USD

Skórka Five-Seven w CS:GO, o nazwie „Kami”, została sprzedana za ponad 1400 USD (1124 GBP). Jest to jedna z dziesiątek dostępnych odmian skórek, jednakże wersja numer 909 jest preferowana przez niektórych graczy ze względu na sugestywny projekt. Skórka została nakładana na pistolet Five-Seven w CS:GO i tworzy charakterystyczny zarys na przesuwanej osłonie broni, przypominając części żeńskiego narządu rozrodczego.

Jeden z handlarzy skórkami CSGO, o pseudonimie „Pops” na Twitterze, donosi, że sprzedał skórkę za rekordową cenę 1300 EUR (1430 USD / 1148 GBP). Skórka najwyraźniej została kupiona przez innego gracza CSGO, 'Liściaste CS’, który dodatkowo spersonalizował swój Five-Seven za pomocą szeregu naklejek CSGO.

Spadek wartości skrzyń CS:GO

Sprzedaż skórki następuje w miarę kontynuacji ograniczonego testu Counter-Strike 2, a skrzynie CS:GO spadają na wartości. Na spadek cen może mieć wpływ szereg ostatnich wydarzeń, w tym wypuszczenie przez Valve nowej linii skórek „Anubis” oraz rozpoczęcie turnieju e-sportowego Counter-Strike Paris Major. Gracze CSGO potencjalnie rozładowują nadwyżki skrzyń, aby kupić nowe skórki lub naklejki związane z drużyną i wydarzeniem, które są wydawane podczas Majora w Paryżu.

Znaleziono również inną skórkę Counter-Strike, która ukrywa tajne odniesienie do innego ukochanego FPS Valve, Half-Life.

„Counter-Strike 2″ jest w trakcie ograniczonego testu. Dowiedz się wszystkiego o dacie premiery Counter-Strike 2 oraz o wymaganiach systemowych. Dlaczego Counter-Strike 2 jest przyjazny dla początkujących? Przeczytaj nasze aktualne prognozy dotyczące Counter-Strike 2.”

Źródło: PCGamesN.