Skórka Counter-Strike sprzedaje się za 160 000 $, czyli około 320 konsol PS5


Skórki kosmetyczne są dość powszechne w grach, aw Counter-Strike: Global Offensive jedna skórka AK-47 z motywem kwiatowym została właśnie sprzedana za oszałamiającą sumę. Jeden użytkownik zapłacił równowartość 160 000 $ za chińską wersję Buff, strony trzeciej do handlu skórkami CS: GO, znacznie powyżej bieżącej stawki innych skórek premium Wild Lotus na stronie, które zwykle sprzedają się za około kilka tysięcy dolarów.

Jeśli chodzi o to, co czyni tę skórkę tak cenną, sprowadza się to do jej ogólnej rzadkości. Jak zauważył Kotaku, Wild Lotus ma bardzo niską liczbę Float i zasadniczo klasyfikuje tę skórkę pistoletu jako świeżą z fabrycznej linii montażowej. Chociaż 160 000 USD lub wystarczająco dużo gotówki, aby kupić 320 konsol PS5, to oszałamiająca liczba jak na skórkę broni cyfrowej, zdarzały się rzadkie przypadki sprzedaży tych skórek za jeszcze wyższą cenę.

Godnym uwagi przykładem może być 1,5 miliona dolarów za niezwykle rzadki niebieski nóż Karambit, który jego właściciel odrzucił, ponieważ nie był wystarczająco wysoki. Handel skórkami jest również bardzo lukratywnym rynkiem dla CS:GO, a przez lata zgromadził bardzo oddaną i poważną rzeszę kolekcjonerów. Valve obserwuje ten rynek i nałożyło ograniczenia czasowe na handel, aby utrzymać kontrolę nad rynkiem jednej z najczęściej granych gier na Steamie.

W innych wiadomościach z Counter-Strike, podobno wkrótce pojawi się beta dla podobno Counter-Strike 2 i oczekuje się, że zostanie uruchomiona najpóźniej na początku kwietnia.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/counter-strike-skin-sells-for-160000-or-around-320-ps5-consoles/1100-6512356/