Sjokz powraca do CSGO, aby gościć PGL European RMR z Jamesem Banks


Dwóch popularnych gospodarzy e-sportowych łączy siły – belgijski gospodarz Eefje „Sjokz” Depoortere i brytyjski gospodarz James Banks będą pracować nad wydarzeniem PGL European RMR (Regional Major Rankings).

Sjokz, która jest bardziej znana ze swojej pracy w League of Legends w europejskim LEC i poza nim, w przeszłości angażowała się w CSGO, w tym w wydarzenia Blast Premier/Pro Series kilka lat temu.

Teraz będzie na biurku w Rumunii, gdy drużyny walczą o miejsce w PGL Major Antwerp. W RMR weźmie udział szereg zespołów, w tym brytyjski Endpoint, Fnatic i nie tylko.

Sjokz napisał na Twitterze o przeprowadzce tutaj:

James Banks jest również podekscytowany możliwością zaangażowania się w to wydarzenie. Przez lata zyskał na popularności i wyrobił sobie prawdziwe nazwisko w szczególności na scenach CSGO, Valorant i bijatykach.

CSGO PGL European RMR jest podzielony na dwa etapy – A i B. A rozpoczyna się 17 kwietnia 2022 r., a B 21 kwietnia.

W powiązanych niedawnych wiadomościach James Banks i inny brytyjski komentator ODPixel dołączyli do maratonu #StreamersWithUkraine, który ma nadzieję zebrać 1 milion dolarów na pomoc humanitarną i

Na początku tego roku James Banks opuścił Ukrainę przed rosyjską inwazją, a James Banks połączył siły z Esports News UK, aby przeprowadzić wywiad z brytyjskim graczem Fnatic, Mezii.

W przeszłości Sjokz współpracował z wydarzeniem e-sportowym Red Bull Solo Q 1v1, które miało przystanki w Wielkiej Brytanii. Turniej Red Bull Solo Q 1v1 LoL powraca w 2022 roku, a kwalifikacje w Wielkiej Brytanii odbędą się w czerwcu.

Wreszcie, w innych wiadomościach dla komentatorów z Wielkiej Brytanii, kilka z nich zostało zawartych w ostatnim ogłoszeniu Overwatch League, w tym Tridd, Jaws i Legday:

Źródło : https://esports-news.co.uk/2022/04/13/sjokz-returns-csgo-host-pgl-eu-rmr-james-banks/