Sh1ro, Cloud9 eliminują Imperial Fanfavorite z IEM Rio CS:GO Major


IEM Rio Major mógł właśnie zobaczyć jeden z największych dotychczasowych meczów. Imperial, brazylijska drużyna kierowana przez FalleN, ojca chrzestnego Counter-Strike, w meczu pucharowym z młodym zespołem Cloud9. CIS poprowadził zespół 2-0.

Na dwóch mapach oddział minął Imperialny, a snajper przejął kontrolę nad oddziałem i zmuszał Imperialnych do prześlizgnięcia się przez palce. Jego zdolność do zachowania spokoju wstrząsnęła imperialnym rdzeniem, zmuszając ich do utraty cennych pocisków.

40 str./godz. Co więcej może zrobić @sh1rocsgo? #IEM pic.twitter.com/U8ADCmsB6?

IMPERIAL kontra CLOUD9 (@ESLCS) 2 listopada 2022 r.

Gra nadal rozgrywała się wiaduktem (19-15), gdy C9 walczyło w środku popołudnia. Pistols poszło w obie strony, a oba składy wypracowały serię wygranych rund po pierwszej rundzie niskiej ekonomii.

Drużyna osiągnęła swoje absolutne granice dzięki pomocy Vertigo (22-19). Imperial pokazał znakomitą konwersję pistoletu, wygrywając zarówno pistolety T, jak i CT. Sh1ro dominował pomimo frekwencji.

Co za list od @chelok1ng #IEM pic.twitter.com/06xHGbnAU9 – Co za krzyk?

IMPERIAL i CLOUD9 (@ESLCS) 2 listopada 2022

To był mecz, który oglądał każdy Brazylijczyk. C9 przegrało swoje poprzednie spotkanie z Imperialem na PGL na Big 2022. Drużyna brazylijska zdenerwowała skład CIS, pozostawiając jeden z najsilniejszych składów na tym wydarzeniu i zobaczył szansę dla C9 pokonać.

FalleN podzielił się z fanami, że pomimo braku energii podczas zawodów, teraz nie odchodzi. Brazylijskie IGL planuje grać przez co najmniej rok.

Nowa grupa cesarzy udała się do Rio, ale C9 mają kolejną szansę, aby utrzymać głowę nad wodą, gdy zmierzą się z europejskimi GC w swoim następnym meczu z trzema.

Źródło : https://game-news24.com/2022/11/01/sh1ro-cloud9-eliminate-imperial-fanfavorite-from-iem-rio-cs-go-major/