sdy pozostać z zespołem NAVI CSGO przez IEM Rio Major


NAVI ogłosiło, że Viktor 'sdy’ Orudzhev będzie częścią zespołu przynajmniej do końca obecnego cyklu CS:GO Major.

Wiadomość kończy spekulacje na temat piątego gracza NAVI w nowym sezonie turniejowym, który rozpocznie się 19 sierpnia w BLAST Premier Fall Groups.

Oświadczenie to poinformował trener NAVI Andrey „B1ad3” Gorodenskiy w filmie zamieszczonym na kanale YouTube organizacji.

„Mamy całkiem dobre wyniki ze sdy” – powiedział B1ad3. „Dlatego uznaliśmy, że ma sens kontynuowanie go jako zastępcy, dając mu szansę udowodnienia się jeszcze bardziej, ponieważ popełnia wiele błędów i nie czuje się w pełni komfortowo w grze.

„Chodzi o to, aby ujawnił więcej swojego potencjału i poczuł się komfortowo. Zobaczymy, jak sobie radzi.

Pomoc NAVI

sdy zastąpił Kirilla „Boombl4” Michajłowa w ostatnim meczu sezonu po tym, jak Rosjanin został usunięty z drużyny z powodu tego, co NAVI określiło jako „wysokie ryzyko dla reputacji klubu”.

Z sdy jako zastępcą i Denisem „electroNic” Sharipovem jako nowym liderem w grze, NAVI wygrał wiosenny finał BLAST Premier i zajął drugie miejsce za FaZe na IEM Cologne 2022.

Helena Kristiansson/ESL Gaming przez ESPAT

Dzięki sdy NAVI awansowało do dwóch finałów z rzędu, zdobywając jeden tytuł

sdy nie był wybitnym zawodnikiem, jak pokazuje jego ocena HLTV 0,98, ale NAVI zdecydowało dać ukraińskiemu graczowi więcej czasu, przekonany, że nadal będzie mógł walczyć o tytuły w nowym sezonie.

NAVI rozegra swój pierwszy mecz w sezonie 20 sierpnia przeciwko Complexity w rundzie otwierającej grupy B, w skład której wchodzą również G2 Esports i Team Liquid.

Lista NAVI CS:GO:

  • Aleksandr „⁠s1mple⁠” Kostyliev
  • Denis „electroNic⁠” Sharipov
  • Ilya '⁠Perfecto⁠’ Załucki
  • Walerij „b1t” Wachowskij
  • Wiktor „sdy” OrudzewŹródło : https://www.dexerto.com/csgo/sdy-to-remain-with-navi-csgo-team-through-iem-rio-major-1893155/