Są chwile, kiedy chcę teraz przejść na emeryturę: FalleN wygląda na to, że odchodzisz na emeryturę z CS:GO


W Counter-Strike Gabriel FalleN Toledo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy świata. Ale chciałby odwiesić mysz i klawiaturę i przejść na emeryturę.

Po zakwalifikowaniu się do IEM Rio Major FalleN omówił swoje plany na przyszłość z Dust.2.us. 31-latek powiedział, że zamierza wkrótce przejść na emeryturę jako zawodowiec. Nie jestem pewien, kiedy przestanę. Zamierzam kontynuować pod koniec przyszłego roku, ale w czasie, w którym chcę iść, powiedział FalleN.

FalleN szukał powodu, dla którego prawdopodobnie odszedł na emeryturę w 2006 roku, ale zwrócił uwagę, że jest ciągle w drodze i nie może poświęcić wystarczająco dużo czasu w swoim życiu. Od roku, na początku 2014 roku zostałam nianią. Powiedział mi, że chciałbym iść z moją dziewczyną i robić inne rzeczy w życiu.

Nie lubię CPA, uwielbiam grać, ale to dla mnie po prostu za drogie, powiedział FalleN, zanim wyjaśnił, że chce skupić się na wzmocnieniu relacji z rodziną. Biorąc to pod uwagę, CS:GO nadal jest jego najwyższym priorytetem.

Dla FalleN i Imperial Esports IEM Rio jest prawdopodobnie najważniejszym turniejem w ich karierze i ważnym wydarzeniem w ich ojczystym kraju. To najbardziej emocjonujące wydarzenie w moim życiu i największe zwycięstwo, jakie kiedykolwiek odniosłem, powiedział FalleN.

Imperial i FalleN zmierzą się z Vitality w meczu otwarcia. Turniej rozpocznie się 31 października.Źródło : https://game-news24.com/2022/10/11/there-are-times-when-i-want-to-retire-now-fallen-looks-like-you-are-retiring-from-cs-go/