S1mple, NAVI Zgadzam się na 3-letnie przedłużenie umowy


Natus Vincere Gwiazda CS:GO Ołeksandr „s1mple” Kostyliev zgodził się na przedłużenie umowy o trzy lata, poinformowała we wtorek ukraińska organizacja e-sportowa.

W ogłoszeniu NAVI nie określono warunków pozornie lukratywnego porozumienia, ale to posunięcie pozwoli utrzymać ukraińską gwiazdę w organizacji do końca 2025 roku, w przeciwieństwie do jego dotychczasowego kontraktu, na który pozostały zaledwie dwa miesiące.

„Dziękuję za zaufanie”, s1mple tweetował We wtorek „czas na zarchiwizowanie jeszcze lepszych pamiętnych wyników. Dziękuję wszystkim fanom za wsparcie i nie zapomnijcie o wsparciu Ukrainy w tak trudnym czasie”.

S1mple, lat 25, dołączył do NAVI 4 sierpnia 2016. W swojej sześcioletniej pracy w organizacji NAVI wygrał kilka turniejów, w tym ESL One: New York 2016, CS:GO Asia Championships 2018, ESL One: Cologne 2018, StarSeries & i-League CS:GO Sezon 7, BLAST Premier: Globalny Finał 2020 i Sezon 3 Intel Grand Slam.

Indywidualnie s1mple ugruntował się jako jedna z elity gry, zdobywając 21 nagród MVP i będąc najlepszym graczem na świecie przez HLTV w 2018 i 2021 roku.

Zeszłego lata s1mple powiedział HLTV.org, że rozważa przerwę w rywalizacji, ponieważ nie miał stałego miejsca zamieszkania, odkąd Rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę.

S1mple przegapił start BLAST Premier Fall Groups z powodów osobistych, ale później wrócił do swojego meczu fazy play-in 2:0 z Vitality, aby zapewnić sobie miejsce w jesiennych finałach.

Po 5-8 miejscu w 16 sezonie ESL Pro League, NAVI przeszło 3-0 w europejskim turnieju RMR B, aby zapewnić sobie miejsce na Legends Stage na IEM Rio 2022, który ma rozpocząć się 5 listopada.

Lista NAVI w CS:GO 2022 pozostaje:

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/s1mple-navi-agree-to-3-year-contract-extension-01gfrv20xrqs