Rozwój gier nowej generacji dla profesjonalistów nowej generacji

Graj mądrze, rozwijaj się kreatywnie!

Granie wideo to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, a staje się jedną z najbardziej popularnych aktywności społecznych, zarówno społecznie, jak i kulturowo.
Postępy technologiczne, takie jak pojawienie się usług gamingu w chmurze i rozpowszechnienie smartfonów, poszerzyły bazę konsumentów i umożliwiły graczom granie w gry w dowolnym miejscu i o każdej porze.
Malaysia jest dobrze przygotowana, by stać się głównym ośrodkiem rozwoju gier w Azji Południowo-Wschodniej, dzięki ciągłemu rozwojowi branży, inicjatywom w zakresie rozwoju talentów i wsparciu rządu.
Według raportu o grach Malaysian Digital Economy Corporation z 2021 roku, sektor rozwoju gier w kraju ma osiągnąć poziom 1,5 miliarda ringgitów do 2024 roku. Rynek światowych gier wideo ma szacunkową wartość 188,73 miliarda dolarów w 2021 roku i ma osiągnąć wartość 300 miliardów dolarów do 2029 roku.
Raport ten wykazał również, że liczba graczy malezyjskich ma wzrosnąć do 20 milionów do 2024 roku, a gry mobilne będą stanowiły 60% całego rynku.
Granie wideo przyniesie nie tylko rozrywkę, ale także duże możliwości związane z rozwojem umiejętności i kreatywności w produkcji gier.
Jeśli chcesz pracować w jednym z największych i najszybciej rozwijających się sektorów rozrywki na świecie, Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU) oferuje liczne możliwości w dziedzinie rozwoju gier wideo.
Program BSc (Hons) in Computer Games Development na APU należy do najlepszych na świecie, obejmując specjalistyczne moduły, takie jak sztuka gier, technologia gier i projektowanie gier.

Szkoła wirtualnej rozrywki

Uczelnie mają doskonałą bazę do pracy nad grami wideo, gdzie studenci mogą korzystać z najnowszych narzędzi i technologii produkcyjnych.
Zespołowi naukowemu AR Studio, razem z prowadzącą lektorką dr SitiAzreena Mubin, udało się stworzyć niezwykłe laboratorium, w którym studenci mają możliwość projektowania, tworzenia i testowania własnych gier XR.

Edycja gier i e-sport

APU jest także w czołówce edukacji e-sportu, jako pierwszy w kraju otrzymał tytuł Focal Sports Centre Coordinator.
Klub e-sportowy APU oraz Klub Deweloperów Studenckich prowadzą liczne wydarzenia, w których studenci zdobywają wysokie miejsca, a także wysyłani są na najważniejsze konkursy hackathonów i technologiczne.

Buduj przyszłość z APU

Asia Pacific University of Technology & Innovation oferuje o wiele więcej niż tylko edukację. Jest to miejsce, gdzie można równocześnie zarówno uczyć się, jak i mieć dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi do nauki. APU jest także oferuje podwójne dyplomy, co dodatkowo zwiększa szanse na zatrudnienie absolwentów. Oto więcej informacji: www.apu.edu.my.

Źródło : www.bing.com