Rozpoczyna się kolejność systemu Valorant Champions Tour

Valorant Champions Tour: Struktura imprez i zespoły esportowe

Wartość Valorant Champions Tour zaczyna się od regionalnych wydarzeń Challengers, z ustaloną liczbą eliminacji otwartych i zamkniętych prowadzących do Finałów Challengers. Stamtąd najlepsze zespoły i gracze kwalifikują się na pierwszy zestaw międzynarodowych wydarzeń LAN, turnieje Masters. Dobre wyniki tam zdobędą ci zaproszone bezpośrednio na globalne finały, na wydarzenie Valorant Champions. W ciągu sezonu rywalizacji zdobywasz również punkty VCT za swoje występy na całym cyklu, a ci, którzy osiągną najlepsze wyniki ogólnie, otrzymają również miejsce na prestiżowych globalnych finałach, nawet jeśli nie uda im się zdobyć jednego z pożądanych zaproszeń bezpośrednich. Wydarzenia Valorant Champions powinny cieszyć się największym zainteresowaniem zarówno ze strony zakładów na Valoranta, jak i liczby widzów.

Najlepsze zespoły i organizacje Valorant esportu

Nowość i młodość sceny konkurencyjnej oznaczają, że decyzje o zakładach na Valoranta podjęte wokół prestiżu omawianych organizacji mają szansę być co najmniej wątpliwe. Jednak już teraz znajdują się wśród nich nazwy, które wyróżniają się i są uwielbiane przez faworytów wczesnej fazy, o których warto pamiętać, jeśli chcesz obstawiać mecze Valoranta. Te zespoły i gracze w różnych regionach zasługują na uwagę, jeśli chodzi o określenie, kto jest najbardziej prawdopodobnym zwycięzcą na dużych turniejach:

Europa (EMEA)
Najnowsze silne występy Team Liquid i Fnatic oraz potęgi G2, FPX oraz niespodziankę jaką jest Giants Gaming, warta jest uwagi przede wszystkim turecka drużyna SuperMassive Blaze i Acend jeśli chodzi o zakłady na Valoranta.

Ameryka Północna
Czemuś wskazuje, że liga LCS League of Legends jest najbardziej dochodową regionalną konkurencją esportową, dlatego należy spodziewać się szybkiego wzrostu popularności Valoranta w Ameryce Północnej. Przypadane do serca zespoły to Sentinels, Version1, FaZe Clan, TSM i 100 Thieves.

Pozostałe regiony
Oprócz regionu Europy Wschodniej, gdzie warto wymienić drużyny NUTURN Gaming z Korei i Team Vikings z Brazylii, zakłady na Valoranta nie powinny pomijać wyników Gambit i Na’Vi z regionu CIS.

Zakłady na Valoranta na Rivalry: przewodnik dla graczy

Zapoznaj się z szeroką gamą opcji zakładów na Valoranta oferowanych na Rivalry, wybierając interesujące cię mecze Valoranta! Nasze świetlne kursy na Valoranta są niezrównane, a nasz przyjazny zespół obsługi klienta zawsze jest gotowy do pomocy! Rivalry, wiodąca strona zakładów na Valoranta, jest stworzona przez graczy dla graczy, aby móc bezpiecznie obstawiać mecze Valoranta oraz inne gry. Nasza licencja na Isle of Man to jedna z najbardziej renomowanych w branży hazardowej, a ciągle staramy się zdobywać dalsze krajowe. Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować bonusy powitalne oraz inne korzyści, które wykraczają poza oferty innych witryn do zakładania zakładów.

Źródło : www.rivalry.com