Rok Ender 2021: Najpopularniejsze Gry Online Roku


” class=”leniwy img-responsywny” data-src=”https://www.iwmbuzz.com/wp-content/uploads/2022/01/year-ender-2021-most-popular-online-games-of- the-year-920×518.jpg” width=”920″ height=”518″ alt=”Koniec roku 2021: najpopularniejsze gry online roku” />

Gry zawsze były głównym źródłem rozrywki nie tylko dla młodzieży i nastolatków, ale także dla dorosłych. Każdy chce się trochę zrelaksować i odpocząć od napiętego harmonogramu pracy, a wtedy pojawiają się pewne popularne i wciągające gry. Z biegiem lat kultura gamingu bardzo się rozwinęła. Od gier na PC i PlayStation, jesteśmy teraz w pokoleniu, w którym rozgrywka online w trybie wieloosobowym jest drogą do dalszego rozwoju. Rok 2021 był również świetnym rokiem dla sektora gier. Oto krótkie spojrzenie na niektóre z najlepszych gier online, które musisz wypróbować jak najszybciej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Legendy Apex: Jak sama nazwa wskazuje, ta gra jest naprawdę „legendarna” nie tylko dla pokolenia nastolatków, ale także dla młodych dorosłych. Jest to strzelanka typu battle royale-hero, opracowana przez Respawn Entertainment i opublikowana przez gigantów branży gier, czyli Electronic Arts. Po raz pierwszy została wydana na Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One w lutym 2019 r., a wkrótce zyskała rozgłos na Nintendo Switch w marcu zeszłego roku. Najlepsza część? Możesz zagrać w nią za darmo i mieć wzbogacający czas, kiedy tylko chcesz.

Połączenie Obowiązek: Strefa wojenna: Jeśli jesteś kimś, kto jest naprawdę podekscytowany, gdy chodzi o niestabilne gry wojenne z udziałem wielkich broni i czołgistów, to jest to gra, w którą musisz zagrać. Nowa funkcja, w której „warzone skin” sprawia, że ​​gracze są częściowo niewidoczni, jest również super fajna i zabawna.

Kontratak: Jeśli jesteś kimś, kto jest bardzo zainteresowany posiadaniem wiedzy na temat broni i amunicji, musiałeś grać w Counter Strike w pewnym momencie swojego życia. Jest to seria wieloosobowych strzelanek z perspektywy pierwszej osoby, w których drużyny terrorystów walczą z nią, aby dokonać aktu terroru, podczas gdy antyterroryści próbują temu zapobiec. Seria rozpoczęła się na Windowsie w 1999 roku wraz z wydaniem pierwszej gry i od tego czasu z pewnością przeszła długą drogę, czyniąc ją jedną z najpopularniejszych w 2021 roku. Czwarta gra z serii, znana również jako „Counter Strike: Global Offensive” to nasza ulubiona gra wieloosobowa na wypadek, gdybyś chciał spróbować swoich sił po raz pierwszy.

Dota 2: Kolejną, która musi znaleźć się na liście na rok 2021 jest Dota 2. Gra jest sequelem Defense of the Ancients, który był stworzonym przez społeczność modem do Warcraft III: Reign of Chaos firmy Blizzard Entertainment. Jest to jedna z najbardziej uzależniających gier wieloosobowych, która zapewnia przyjemne doświadczenie „wirtualnej rzeczywistości” życia w historii i angażowania się w królewskie bitwy. Jeśli jeszcze w to nie grałeś, pobierz i uruchom jak najszybciej.

Fortnite Battle Royale: To była bez wątpienia jedna z najbardziej wciągających i rozrywkowych gier 2021 roku. Po raz pierwszy została wydana jako gra towarzysząca Fortnite: Save The World, która była kooperacyjną grą survivalową z kilkoma elementami konstrukcyjnymi. Najlepsza część? Jest całkowicie bezpłatny na iOS, Androida, Xbox, a jeśli jesteś kimś, kto lubi rozgrywkę w trybie dla wielu graczy, lepiej nie pomijaj tego.

GTA Online: Od czasu wprowadzenia marki „Grand Theft Auto” z każdym mijającym rokiem staje się ona coraz większa i lepsza. Jeśli chodzi w szczególności o GTA Online, stara funkcja „multiplayer”, która ponownie przyciągnęła uwagę w grze, sprawia, że ​​jest ona jeszcze bardziej uzależniająca. Możesz cieszyć się tą grą na swoim PlayStation i różnych Xbox 360 oraz innych wariantach.

League Of Legends: Jeśli jesteś kimś, kto za bardzo interesuje się grami na arenie bitewnej i wolisz wysokiej jakości grafikę, to jest to pozycja obowiązkowa na twojej liście zainstalowanych gier. Zgodnie z doniesieniami w Wikipedii, gra została zainspirowana „Defence Of The Ancients”, niestandardową mapą do Warcrafta 3 i na pewno udało jej się zaznaczyć wszystkie pola, jeśli chodzi o gry online. Gra mogła zostać wydana już w 2009 roku, ale dzięki regularnym aktualizacjom i nowym funkcjom nadal była niezwykle aktualna nawet w 2021 roku.

Pokemon Go: Cóż, ta gra znalazła się na pierwszych stronach gazet zarówno z dobrych, jak i złych powodów. Pokemon był nieodzowną częścią dzieciństwa wszystkich, którzy urodzili się w latach 90. i nic dziwnego, że po wielu latach, kiedy taka gra wyszła, stała się super uzależniająca na całym świecie. Nałóg był taki, że słyszeliśmy nawet doniesienia o wypadkach samochodowych, ponieważ najwyraźniej grali w grę podczas jazdy. Gra koncentruje się w dużej mierze na doświadczeniu „rzeczywistości rozszerzonej” i nadal jest jedną z najfajniejszych gier, w które można grać, jeśli chcesz jednocześnie odkrywać miejsca wokół siebie.

PUBG: Nazwa nie wymaga wprowadzenia. Jest to jedna z najpopularniejszych i najzabawniejszych gier online w ciągu ostatnich kilku lat, a doświadczenie wirtualnej rzeczywistości dosłownie wywarło na wszystkich wrażenie. Z każdym mijającym rokiem wprowadzane są nowe tryby wraz z regularnymi aktualizacjami, aby poprawić wrażenia z gry. Więc oto krzyk do wszystkich „zwycięzców”, czy ktoś chce „Kurczaka” na obiad?

Basen na 8 piłek: Na koniec, ale na pewno nie najmniej, mamy 8 Ball Pool, który jest zdecydowanie największą i najbardziej wciągającą grą bilardową online dla wielu graczy. Żadnych komplikacji związanych z grą. Jest to po prostu proste doświadczenie „wirtualnej rzeczywistości” w snooker/bilard, a dla każdego, kto nie ma luksusu gry w prawdziwy bilard, jest to z pewnością dobre rozwiązanie do wypróbowania i uporządkowania podstaw pod względem zasad i procedur .

Daj nam znać swoje poglądy w komentarzach poniżej i aby uzyskać więcej aktualizacji, bądź na bieżąco z IWMBuzz.com

Przeczytaj także: Koniec roku 2021: Imlie Fame Ritu Chaudhry Seth spogląda wstecz na 2021, przed 2022Źródło : https://www.iwmbuzz.com/gaming/year-ender-2021-most-popular-online-games-of-the-year/2022/01/08