Roblox Arsenal Halloween 2021 Czym jest Arsenał?


– Reklama –

Gra Roblox’s Arsenal grana na Robloxie jest teraz dostępna z nowymi funkcjami na sezon Halloween. Gracze, którzy zaktualizowali swoją grę, cieszą się nową wersją. Aktualizacja została wydana 31 października 2021 roku, dwa dni po planowanej dacie premiery. Nieoczekiwany przestój spowodował opóźnienia w Robloxie. Oczekuje się, że Roblox Arsenał Halloween 2021 Oczekuje się, że w Halloween wprowadzi użytkowników na nowy poziom. Nowe funkcje pokochały szczególnie osoby z Stany Zjednoczone, a Zjednoczone Królestwo prawdopodobnie wkrótce zyska publiczność na całym świecie. Przyjrzyjmy się dalej zmianom w Arsenale.

Czym jest Arsenał?

Arsenal to bardzo popularna gra, w którą gra się za pośrednictwem Robloxa. Platforma Roblox. Społeczność ROLVe stworzyła grę, która jest oparta na filmie z gry zatytułowanym „Counter-strike: Global Offensive”. Gra została uruchomiona w sierpniu 2015 roku, a następnie zaktualizowana w 2018 roku. Kolejne aktualizacje stale zwiększały liczbę graczy korzystających z gry. Roblox Arsenał Halloween 2021 Roblox Arcade Halloween 2021 ma na celu poprowadzić historię w nowym kierunku.

Jak gra się w Arsenale?

Arsenal jest rozgrywany zgodnie ze strategią kontrataku. W każdej sesji przeciwnik musi zabić i powinien osiągnąć 32 zabójstwa. Za każdym razem, gdy uczestnik zabija innego lub pomaga komuś innemu, zmienia się jego broń. Ostatnie i drugie zabójstwo musisz wykonać za pomocą pozłacanych pistoletów i noża. To dlatego, że zespół Arsenalu zaprojektował grę dobrze wyposażoną w mnóstwo wskazówek z gier Valve, a także Counter-Strike. Jednak gra została dotknięta oszustwem phishingowym w 2019 roku przy użyciu nieautentycznej wtyczki, która doprowadziła użytkowników do utraty danych uwierzytelniających do gry. Deweloperzy następnie przywrócili konta.

Roblox Arsenał Halloween 2021 Co jest dostępne i jak je zdobyć?

W ciągu ostatnich kilku dni twórcy wprowadzili do gry wiele nowych aktualizacji. Dodano również nowe halloweenowe skórki. Oczekuje się, że wrażenia z grania poprawią się dzięki tym zaktualizowanym ulepszeniom. Dodano nową funkcję, która prosi graczy o wybranie motywu Halloween lub unikalnej funkcji na początku rozgrywki. Skórki dostępne w tej aktualizacji to między innymi Tetra Skullmander Zombella, Vahn, Witch, Zombert, Phantina itp. Zupełnie nowe kody Arsenalu zostały również przesłane do Roblox Arsenał Halloween 2021 ,czyniąc tę ​​aktualizację niezwykle obszerną. Dodano pięć nowych broni, Blunderbuss, Gatling gun, Arm Cannon, Explosive Barrel, SKS i SKS.

Ponadto aktualizacja zawiera również nowe skórki broni, a także nowe efekty zabijania komentatorów, zupełnie nowe emotikony, a programiści dodali również przedmioty spożywcze. Ta aktualizacja jest znacznie szybsza niż dwie poprzednie aktualizacje i ma wiele emocji czekających na graczy za rogiem. Oznacza to, że oczekuje się, że aktywność na platformie do gier wzrośnie wykładniczo. Fani w pośpiechu tweetują o swoich podekscytowaniach, nadziejach i odpowiedziach. Ogólna odpowiedź jest pozytywna.

Wniosek

Arsenal Gra, która jest znana w Robloxie, przechodzi metamorfozę dzięki zaktualizowanym aktualizacjom na Halloween. Jego Roblox Arsenał Halloween 2021dodaje nowe kostiumy, broń i zestawy umiejętności, dzięki którym gra jest jeszcze bardziej ekscytująca i ekscytująca. Oczekuje się, że gra również pobije rekordy dzięki tej aktualizacji. Użytkownicy polubili aktualizację i uznali ją za ekscytującą. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Arsenał Dziennik aktualizacji Halloween 2021.

– Reklama –Source : https://publicistpaper.com/roblox-arsenal-halloween-2021-what-is-arsenal/