Rio Major to animowany mecz pomiędzy brazylijskimi i szwedzkimi legendami Counter-Strike


Mecz pokazowy przeciwko IEM Rio Major, drugiemu ze sponsorowanych przez Valve CS:GO w 2022 roku, został dzisiaj rozstrzygnięty. Legends Clash stanie przed legendarnymi brazylijskimi graczami przeciwko legendarnym szwedzkim graczom na scenie przed wielkim finałem.

ESL nie ujawniło jednak, którzy gracze zagrają dla Brazylii i Szwecji. Mecz pokazowy został zaplanowany na 13 listopada o 11 GMT na Jeunesse Arena w Rio de Janeiro. W tamtych czasach CS:GO Major pokazał mecz pokazowy przed wielkim finałem.

LEGENDY ŚCIGAJĄ #IEM RIO 2022 MANIEYAR Drużyna Brazylii Szwecja: 13 listopada 2022: 13:00 PRT / 17:00 PTWKim są twoje brazylijskie i szwedzkie drużyny marzeń? pic.twitter.com/Qvr7ztjE7m_Matthew_i_Meld?

IEM RIO MARRY IN 13 DNI (@ESLCS) 18 października 2022 r.

Brasilien i Szwecja mają bardzo wspaniałą historię w Counter-Strike, która sięga czasów CS 1.6, gdzie byli godnymi uwagi rywalami. MIBR, najlepsza na świecie drużyna brazylijska, pokonała odpowiednio szwedzkie drużyny Fnatic i SK Gaming na ESWC 2006 i DreamHack Winter 2007.

Możliwe więc, że w tej walce starły się zarówno Brazylia, jak i Szwecja. Brazylijska publiczność z przyjemnością oglądałaby legendy, takie jak Raphael Cogu Camargo, Lincoln fnx Lau, Bruno BIT Lima i Renato nak Nakano, przeciwko niektórym z najbardziej znanych szwedzkich graczy tamtych czasów, takim jak Christopher GeT_RiGhT Alesund, Patrik f0rest Lindberg i Abdisamad SpawN Mohamed.

Oczekuje się, że IEM Rio Major potrwa od 31 października do 13 listopada. Znajdą się w nim 24 najlepsze drużyny CS:GO na świecie walczące o pulę nagród w wysokości 1,25 miliona dolarów.

Źródło : https://game-news24.com/2022/10/19/rio-major-is-an-animation-show-match-between-brazilian-and-swedish-counter-strike-legends/