Revenant Esports rozszerza się na Europę! Nowy zespół CS2 podpisany, debiut na LAN w 2024 roku.

Revenant Esports ogłosiło swoją ekspansję do Europy, podpisując zespół European Counter Strike 2 (CS2). Skład zespołu składa się z wybitnych zawodników CS2: Nathan „NBK” Schmitt, Adelin „adeX-” Nica, Kamil „reiko” Cegiełko, Laurențiu „lauNX” Țârlea oraz Nabil „Nivera” Benrlitom.

Nowy zespół w Europie

Zespół będzie obecnie bazować w ośrodku treningowym organizacji w Belgradzie, w Serbii. Nowy skład zadebiutuje na turnieju LAN Skyesports Championship 2024 oraz weźmie udział w innych prestiżowych turniejach online, z naciskiem na kwalifikacje do nadchodzącego Shanghai Major. Zespołem będzie kierował Patrik „pakesZ” Rozsos jako trener i menedżer generalny, a Chris „Jeebs” DeSantis jako asystent trenera.

Decyzja o ekspansji

Założyciel i CEO Revenant Esports, Rohit Jagasia, powiedział: „Nasza decyzja o wejściu na globalną arenę CS2 była podyktowana pasją do Counter Strike i strategicznym wizją globalnej ekspansji. Obserwowaliśmy i badaliśmy rynek esportowy w Europie od pewnego czasu. CS2 cieszy się znaczną widownią i żywym ekosystemem esportowym w Europie, co przekłada się również na większe możliwości monetyzacji i partnerstwa dla nas. To kolejny krok w kierunku stworzenia prawdziwie globalnej organizacji esportowej z siedzibą w Indiach.”

Partnerzy i osiągnięcia

Aktualnie Revenant Esports ma współpracę z wieloma markami takimi jak Puma, Kreo, AMD, Gigabyte, Aorus, Corsair i Cybeart. Zawodnicy nowego składu CS2 mają znaczące osiągnięcia, w tym zwycięstwa w wielu ważnych turniejach CS:GO.

Revenant Esports cieszy się uznaniem w indyjskim ekosystemie esportowym, zdobywając wiele nagród i osiągając wysokie miejsca w różnych konkursach.

Twórcy treści

Revenant Esports jest także domem dla wielu twórców treści, w tym Antaryami Gaming, Alpha Clasher, PlayLikeIncognito, Punkk, Bitty Boi, Emperor Plays, Ayush Gaming, DevilDeez, BrownVoid i Salty.

Źródło : www.indiatodaygaming.com