Revenant Esports łączy siły z europejskim zespołem CS2: Najnowsze nabytki, skład i plany teamu.

Nadchodzi Revenant Esports, indyjska organizacja esportowa, która podpisała kontrakt z europejskim zespołem Counter Strike 2 (CS2). Ta nowa drużyna oznacza debiut Revenanta na europejskiej scenie esportowej, regionie znanym z żywej społeczności CS2 i konkurencyjnych turniejów.

Wprowadzenie Revenant do europejskiej sceny esportowej

Zespół Revenanta składa się z doświadczonych graczy takich jak Nathan „NBK” Schmitt, Adelin „adeX-” Nica, Kamil „reiko” Cegiełko, Laurențiu „lauNX” Țârlea oraz Nabil „Nivera” Benrlitom, którzy zdobyli wiele nagród w turniejach takich jak CS:GO Majors, Blast Premier, La Coupe 4 Paris, IEM i ESL.

Planowany debiut zespołu

Zespół będzie operować z siedziby w Belgradzie w Serbii i planuje swój debiut na Skyesports Championship 2024. Dodatkowo, będą wziąć udział w kilku turniejach online, mając na celu zdobycie miejsca na zbliżającym się Shanghai Major. Zespół prowadzi trener i menadżer Patrik „pakesZ” Rozsos oraz asystent trenera Chris „Jeebs” DeSantis, obaj posiadający duże doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami esportowymi.

Ekspansja na rynek europejski

Firma Revenant Esports ma ambicje wykorzystać tę ekspansję do nawiązania nowych partnerstw z markami, szczególnie skupiając się na europejskich markach. Obecnie organizacja współpracuje między innymi z takimi markami jak Puma, Kreo, AMD, Gigabyte, Aorus, Corsair i Cybeart. Spodziewa się, że ekspansja na rynek europejski zwiększy atrakcyjność jej marki i otworzy nowe możliwości współpracy.

Osiągnięcia organizacji

Revenant Esports osiągnęła wiele sukcesów, w tym zdobycie pierwszego miejsca w Pokemon Unite w Indiach w latach 2022-2023, zajęcie 7 miejsca na Brawl Stars World Championship 2023-2024 oraz 2 miejsca na Skyesports Masters 2023: Regular Season. Ponadto, organizacja jest domem dla popularnych twórców treści takich jak Antaryami Gaming, Alpha Clasher, PlayLikeIncognito, Punkk, Bitty Boi, Emperor Plays, Ayush Gaming, DevilDeez, BrownVoid i Salty.

Źródło : g2g.news