Renegaci: „Czuję się jak [AU CS scene] wróci w przyszłym roku”


Renegaci:
„Czuję się jak [AU CS scene] wróci w przyszłym roku”

Przed ich kampanią na IEM Fall 2021 Oceania musieliśmy porozmawiać z chłopakami z Renegades rywalizujących z trzema innymi najlepszymi drużynami w regionie. Rozmawiamy o ich nadchodzących meczach, ich wielkim skupieniu na turnieju i dotykamy przyszłości australijskiej sceny Counter-Strike.

Grady: Gratulacje z okazji dzisiejszego zwycięstwa – jak zmienia się teraz ten sposób myślenia po tak wielkiej wygranej, aby skupić się na następnym turnieju, a konkretnie na ważnym turnieju kwalifikacyjnym RMR?

AliSchody: Nie sądzę, żeby to za bardzo zmieniało nasz sposób myślenia. Jeśli już, to tylko trochę nas motywuje i dobrze było pozbyć się oficjalnych tremów i odpowiednio przygotować nas na RMR. Pokazuje nam, co musimy naprawić w prawdziwym największym turnieju tego roku.

Grady: Jedyną konkurencją dla was i tym jednym głównym miejscem jest ORDER, który jest w tej chwili 180 punktów za wami. Czy skupienie się na tym turnieju, aby wygrać, wyjdzie na zwycięzców, czy też skupimy się na zapewnieniu sobie ważnego miejsca?

INS: Myślę, że celem jest zawsze wygrana, wybicie się na szczyt, ale to będzie większa ulga, jeśli pokonamy ORDER. Skupiamy się głównie na wygraniu dwóch pierwszych gier i, miejmy nadzieję, pokonaniu ORDER po drodze, ale celem jest zawsze wygrana. Daje nam to dodatkową pewność siebie [to Stockholm].

Grady: Pod wieloma względami jesteście najwyżej notowaną australijską drużyną. Jak to jest próbować ćwiczyć w czymś, co można opisać jako region zamknięty lub zablokowany?

INS: To dość trudne, biorąc pod uwagę, że tak naprawdę nie chcemy ćwiczyć przeciwko ORDER i byłym Dire Wolves, więc musimy trzymać się drużyn niższego poziomu. Czasami jest to dość trudne – wpadasz w rytm po prostu nie do końca skupionego. Myślę, że to trochę kiepskie, że RMR jest za dwa dni, a my graliśmy w starej łatce DreamHack, więc mamy tylko dwa dni na ćwiczenie z nowymi aktualizacjami i innymi rzeczami.

Grady: Czy wszystkie organizacje opuszczają CSGO, czy martwią się o przyszłość australijskiego CS?

Sico: Trudno powiedzieć, ponieważ od 2004 roku scena zmienia się w górę i w dół, a orgs pojawiają się i znikają. Czuję, że odbije się w przyszłym roku, kiedy ograniczenia nieco się złagodzą i będzie więcej możliwości, ponieważ przed COVIDem istniały tak naprawdę okazje, aby ZAMÓWIENIE udało się z nami na przykład do nieletniego azjatyckiego. W tej chwili wydaje się, że to przede wszystkim my. Nie sądzę, że to umrze, czy coś, tak było od dawna i czuję, że wróci.

Grady: Ponieważ jedna drużyna jest w zasadzie jedynym reprezentantem regionu, czy to wywiera na was dodatkową presję, kiedy kwalifikujecie się do innych turniejów?

AliSchody: Niekoniecznie tak uważam. Kiedy jedziemy na te imprezy, zasłużyliśmy na to miejsce, zdecydowanie nie czuję, gdy tam dotrzemy, że cały kraj jest za nami i oczekuje, że osiągniemy te szalone wyniki. Pod koniec dnia, przez większość czasu przeciwko tym zespołom, wciąż jesteśmy słabi – to zawsze dobry czynnik, aby mieć w swoim narożniku. Nie wydaje mi się, żeby presja tak naprawdę do nas docierała.

Grady: Nie licząc przegranej w zeszłym miesiącu, jesteś niepokonany na 11 mapach przeciwko VERTEX. Wchodząc do tego pojedynku w pierwszej rundzie, widzicie tylko łatwą wygraną?

AliSchody: Będziemy jeździć na każdy mecz, traktując ich tak samo jak każdy przeciwnik, zwłaszcza w wydarzeniu z mniejszą liczbą drużyn. Wchodząc do tego, będzie to najlepszy VERTEX, jaki pokazał na wydarzeniu, ponieważ powoli go podkręcają. Z bombardowaniem podczas ostatniego wydarzenia, zdecydowanie to podnieśli. Pełna koncentracja na każdej grze.

Grady Prostytutka

Król Królestwa

Informatyk z pasją do esportu, zapasów i muzyki metalowej. Grady założył Esports Kingdom w 2017 roku między swoimi innymi projektami; Profesjonalny program radiowy o wrestlingu od 7 lat, kanał na YouTube o grach i losowe materiały do ​​tworzenia stron internetowych.


Więcej od tego autora

Source : https://esportskingdom.gg/counter-strike/2021-09-renegades-interview-iemfall2021