Ranking Premier w Counter-Strike 2: Rozkład MMR 2024

Counter-Strike 2 jest niezwykle konkurencyjną grą, a gracze tego strzelca nie powinni być obcy ilości ciężkiej pracy, jaką trzeba włożyć, aby osiągnąć szczyt rankingów w CS2.

Premier Matchmaking w CS2

Od wprowadzenia Premier Matchmaking wraz z premierą CS2 fani zajmują się intensywnymi grami w nadziei na poprawę swojego Matchmaking Rating (MMR).

Dla osób niezorientowanych, MMR jest reprezentacją Twoich umiejętności w trybie gry Premier w CS2. Im wyższe MMR, tym wyżej będziesz znajdować się na sezonowych rankingach gry. Jak można się pewnie domyślać, MMR można zdobyć, wygrywając mecze Premier, a przegranie spowoduje jego zmniejszenie.

Dystrybucja Rang CS2 2024

Poniżej zamieściliśmy szczegółowe statystyki dystrybucji rang w trybie gry Premier w CS2, zgodnie z danymi od Leetify.

Jak widać z powyższego wykresu, 9K bracket jest zdominowany przez największą liczbę graczy CS2, z około 8,7% całej bazy graczy gry mieszczących się w nim.

Z drugiej strony, zaledwie 0,1% ogólnej bazy graczy CS2 może osiągnąć bracket 23K+, co czyni go (niespodziewanie) najmniej zaludnionym bracketem w trybie Premier.

Podsumowując, można śmiało powiedzieć, że większość graczy CS2 znajduje się w przedziale MMR 8K-14K. Jeśli uda Ci się przekroczyć punkt 14K, jesteś z pewnością utalentowanym graczem.

Źródło : www.talkesport.com