Ranking GO działa, wszystkie rankingi CS:GO, najszybsze sposoby na awans: The Ultimate Guide to CS:GO Ranking


Niezależnie od tego, czy pływasz ze srebrnymi, czy szybujesz z globalnymi elitami, KontratakSystem rankingowy to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności w dobieraniu graczy w trybie rywalizacji.

CS:GOszeregi wahają się od noobów do elity. Ale bez względu na to, gdzie jesteś na drabinie, inwestowanie czasu w doskonalenie się w grze i ulepszanie prawie zawsze prowadzi do bardziej wartościowych doświadczeń.

Co jest rankingowe?

W trybie rankingowym zmierzysz się z graczami o podobnym poziomie umiejętności w pojedynkach pięciu na pięciu, co pozwoli ci wspinać się w rankingach wraz z uczeniem się nowych taktyk i zdobywaniem nowych umiejętności.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do swobodnego trybu, możesz doznać szoku, gdy zdasz sobie sprawę, jak poważnie niektórzy gracze traktują ten tryb. Będziesz miał swój udział w absolutnej destrukcji z obu stron, ale gdy poczujesz słodki smak intensywnej i satysfakcjonującej rozgrywki, będziesz uzależniony.

Jak zdobyć pierwszą rangę CS:GO?

Aby odblokować dobieranie graczy w trybie rywalizacji, musisz osiągnąć poziom drugi, grając w dowolnym trybie gry, w tym Swobodny, Wyścig zbrojeń, Demolition, Danger Zone i Deathmatch.

Po zakończeniu meczu rywalizacyjnego zobaczysz ranking graczy na tablicy wyników. Musisz wygrać dziesięć z nich, aby zdobyć własne. Jednak z powodu epidemii smurfingu (wyżsi rangą gracze na alternatywnych kontach), która nęka FPS przez cały okres jego istnienia, będziesz mógł rozegrać tylko dwa mecze dziennie, dopóki nie zdobędziesz swojej rangi. Gdy skończysz dzień, będziesz musiał zagrać w deathmatch i stuknąć kilka głów, aby poćwiczyć.

Będziesz więc walczył o tę rangę Global Elite, ale nie jest to łatwe zadanie. Jeśli zaczniesz od dołu, będziesz musiał przejść przez wszystkie następujące nawiasy:

Obraz za pośrednictwem Valve
RangaSkrót
Globalna elitaGE
Najwyższa pierwsza klasa mistrzowskaSMFC
Legendarny Mistrz OrłówLEM
Legendarny OrzełLE
Wybitny Mistrz StrażnikDMG
Elitarny Mistrz StrażnikówMGE
Mistrz Strażnik IIMG2
Mistrz Strażnik IMG1
Złota Nova IVGN4
Złota Nova IIIGN3
Złota Nova IIGN2
Złota Nova IGN1
Srebro IVS4
Srebro IIIS3
Srebro IIS2
Srebro IS1

Pociesz się faktem, że jeśli dobrze sobie poradzisz w swoich 10 zwycięstwach w rywalizacji, prawdopodobnie pominiesz sporo. Dotarcie na szczyt nadal zajmie dużo czasu, ale jeśli masz wokół siebie grupę solidnych graczy, może to przyspieszyć ten proces.

Co oznacza moja ranga w CS:GO?

Gracze dzielą rangi na poziomy. Ogólnie rzecz biorąc, gracze wykazują takie same zachowania jak inni gracze w ich rangach, z pewnymi wyjątkami. Na przykład „MG” są zazwyczaj zaznajomieni z systemem ekonomicznym przez pierwsze cztery rundy, co oznacza, że ​​wymagana jest minimalna komunikacja zespołowa.

„Srebro” znajduje się na dole łańcucha pokarmowego. Jest to ranga, w której gracze są całkowicie początkujący i w rozgrywce nie ma strategii. W tym zakresie rang często spotyka się smerfy. Z tego powodu ucieczka z dywizji srebrnej jest szczególnie trudna dla nowych graczy.

„Novas” znajdują się pośrodku krzywej dzwonowej, ponieważ zaczynają uczyć się coraz więcej o grze, takich jak ekonomia, wzory rozpylania, dymy i błyski. Wyższe stopnie Nova działają jak prawdziwy punkt kontrolny bycia powyżej średniej. W Nova najczęściej spotyka się graczy, którzy „są celni i nie mają mózgu”, co oznacza, że ​​mogą celować bronią i zabijać wrogów, ale brakuje im wyczucia gry, aby je poprawić.

Gracze posiadający w swojej randze „Master Guardian” są generalnie bardziej zaawansowani. Mają już wiedzę na temat aerozoli, ekonomicznych trendów zakupowych, wykonania witryny z narzędziami i koordynacji ponownego odbioru. Awansowanie poza rangę MG wymaga doskonalenia umiejętności, uczenia się na własnych błędach i wprowadzania stopniowych zmian w stylu gry.

Wszystko powyżej DMG (od LE do GE) to elita Kontratak zamieszkać. Ci faceci są naprawdę dobrzy w znajdowaniu sposobów na zabicie cię.

Im wyżej w rankingu, tym mniej błędów zobaczysz. Gracze mają tendencję do uczenia się kilku rzeczy po określonej liczbie gier, a jeśli jesteś nowy, są szanse, że będą oczekiwać twojego niespodziewanego ataku jako CT.

Jak awansować w CS:GO?

Obraz za pośrednictwem Valve

Jeśli próbujesz dotrzeć do poziomu globalnego, musisz zrozumieć, jak działają rangi. CS:GO zgodnie ze zmodyfikowanym systemem rankingowym Glicko-2, według Valve. Bierze pod uwagę różne czynniki, np

 • Wygrywa runda
 • Okrągłe straty
 • zabija
 • Zgony
 • Asysty
 • Zabójstwa na rundę
 • Zgony na rundę
 • Asysty Flasha
 • Bombowe rośliny
 • Rozbraja
 • nagrody MVP

Istnieje prawdopodobieństwo, że chodzi o coś więcej, ponieważ Valve nie jest zbyt przejrzysty w kwestii swojego systemu rankingowego. Czynniki te będą miały wpływ na twój wewnętrzny MMR (wskaźnik dobierania graczy), a gdy osiągniesz określony próg, albo awansujesz, albo spadasz.

Po co mi inne poziomy?

Inne poziomy, które prawdopodobnie widziałeś CS:GO nie są związane z twoją rangą konkurencyjną. Te rangi są używane głównie do zdobywania tych eleganckich odznak, gdy osiągniesz określony poziom. Jednak gdy awansujesz, od czasu do czasu otrzymasz prawie bezwartościowy łup lub sprawę, którą możesz otworzyć.

Rangi te są zwiększane, grając jako oficjalne Kontratak serwery w dowolnym trybie gry. Za pierwszym razem, gdy zdobędziesz wystarczającą liczbę PD, aby awansować, otrzymasz łup od wszechpotężnych władców Valve.

Na czym polega kojarzenie Prime CS:GO?

Prime pomaga unikać aimbotterów i wallhackerów, którzy żerują na twoim nieszczęściu. Jeśli włączysz Prime, będziesz w kolejce tylko z innymi użytkownikami Prime.

Nie gwarantuje to, że już nigdy nie spotkasz oszusta, ale pomoże drastycznie ograniczyć jego obecność. Włączenie Prime wymaga konta poziomu 21, co oznacza, że ​​będziesz musiał przejść przez długi i żmudny proces zdobywania kolejnych poziomów. Ale zawsze możesz zapłacić za status Prime, jeśli masz mało czasu.

Prime oferuje również ekskluzywne pamiątki, dropy przedmiotów, skrzynki na broń i dostęp do wszystkich serwerów obsługiwanych przez społeczność.

Prime powinien aktywować się automatycznie po osiągnięciu zdobytego poziomu. Jeśli grałeś CS:GO przez jakiś czas istnieje szansa, że ​​będziesz musiał sam wybrać opcję Prime. Możesz to zrobić, naciskając Graj w lewym górnym rogu ekranu i wybierając zieloną monetę.

Czy profesjonaliści to zawsze Global Elite?

Nawet zawodowcy czasami mają trudności z dostaniem się do Global Elite, więc nie wykluczaj się ze sceny zawodowców, jeśli nie możesz się tam przecisnąć. Mówiąc to, będzie bardzo duża część profesjonalnej sceny, która jest rzeczywiście globalna.

Profesjonaliści zwykle unikają jednak matchmakingu: albo wybierają ESEA i FACEIT, firmy, które zapewniają serwery z częstotliwością odświeżania 128 tyknięć, zapewniając płynniejsze wrażenia.

Chociaż te serwery świetnie nadają się do gromadzenia wiedzy o e-sporcie, zdobywanie pasów w dobieraniu graczy to dobry sposób na budowanie zestawu umiejętności na bardziej intensywny, a czasem strategiczny poziom rozgrywki, który zapewniają te zewnętrzne serwery. Firmy te umożliwiają również graczom udział w turniejach, w których można zarobić pieniądze i zyskać rozgłos dla ich drużyny.

Te serwery zewnętrzne mają poziomy (takie jak Ranga S lub Ranga 10 na górze), a profesjonalista będzie miał najwyższą możliwą rangę.

Jakie są kary CS:GO?

Jeśli gracz zrezygnuje w trakcie meczu, będzie miał pewien okres czasu, w którym może wrócić bez ponoszenia kary. Zacznie się od „3 minut”, jednak w rzeczywistości jest dłuższy, więc lepiej jest wyjść z rundy, zamiast fałszywych minut, które dał ci Valve.

Za każde opuszczenie meczu będą nakładane kary, począwszy od 30-minutowego bana, a skończywszy na całym tygodniu. Pomiędzy nimi będzie kilka banów, na przykład dwugodzinny lub 24-godzinny, ale dopóki nieregularnie opuszczasz mecze, prawdopodobnie dostaniesz mniejszą karę.

Istnieją również inne sposoby na zbanowanie i niekoniecznie wymagają one oszukiwania.

 • Brak połączenia z serwerem
 • Nowi gracze mogą wygrać dwa mecze w trybie Rywalizacji w ciągu 24 godzin
 • Kopanie zbyt wielu kolegów z drużyny
 • Bycie wyrzuconym ze zbyt wielu meczów
 • Rezygnacja z meczów
 • Bycie AFK lub nieuczestniczenie w meczach
 • Otrzymywanie zbyt wielu zgłoszeń w grze z powodu żałoby

Porady i wskazówki, jak awansować CS:GO

Obraz za pośrednictwem Valve

Ćwicz celowanie na poziomie głowy

To proste: dopóki poruszasz się poziomo, skrócisz czas potrzebny na przesunięcie się do czyjejś głowy. Liczy się każda milisekunda Kontrataka będziesz musiał działać szybko lub zginąć.

Graj ze swoją drużyną

Trzymanie się razem z kolegami z drużyny może być najbardziej irytującą rzeczą na świecie, ale wymiana między nimi jest niezwykle przydatna w większości sytuacji. Oznacza to, że możesz zabić wroga po śmierci jednego z członków twojej drużyny, wyrównując w ten sposób pole gry. Rzucanie granatami i rozmawianie z kolegami z drużyny jest również niezbędne.

Nie marnuj swoich granatów

Używanie granatów we właściwym czasie może zadać ci poważne obrażenia i zatrzymać atak, umożliwiając kolegom z drużyny obracanie się lub zbieranie łatwych zabójstw, aby wygrać rundę. Prawidłowe rzucanie fajek (i we właściwym czasie) pomoże ci odciąć kąty, na które możesz patrzeć, gdy wchodzisz na określoną stronę lub zatrzymujesz się.

Naucz się swoich pozycji

Jeśli walczysz o utrzymanie miejsca na mapie, drużyna przeciwna to zauważy i ukarze cię. Istnieją niezliczone filmy, które nauczą Cię wskazówek i sztuczek, ale jeśli dopiero zaczynasz, spróbuj grać w te same spoty, aż poczujesz się komfortowo. Następnie możesz swobodnie eksplorować inne miejsca, a być może zauważysz podobieństwa, które pomogą Ci wygrać kilka rund.

Nie wściekaj się

Prawdopodobnie będziesz chciał wyrwać włosy sobie lub swojemu koledze z drużyny, gdy masz złą grę. Ćwicz zachowanie spokoju, ponieważ będziesz miał trudności z fragmentacją, gdy jesteś przechylony.

Przeprowadź własne badania

Już to robisz, więc kontynuuj. Wyszukaj online samouczki dotyczące palenia, sprawdź mapy warsztatowe, które pokazują, w jaki sposób powinieneś wpadać na witryny, i oglądaj profesjonalne gry. Znajomość fantazyjnego składu nade, który zaskoczy przeciwników, może sama wygrać rundę.

Przejrzyj swoje gry

Cofanie się i sprawdzanie swoich gier za pomocą recenzenta wersji demonstracyjnej pomoże ci zidentyfikować błędy w prawie każdej rundzie. Nie bądź dla siebie zbyt surowy, ale upewnij się, że bierzesz to, co oglądasz, i świadomie staraj się poprawić.

Poznaj inne mapy i tryby gry

Doświadczając innych aspektów CS:GO, nauczysz się grać jak najlepiej w każdej sytuacji. Granie w powtórki może pomóc ci rozwinąć umiejętności utrzymywania miejsca bomby z pięcioma szarżującymi na ciebie wrogami, a deathmatch może pomóc ci wyostrzyć celność. Są szanse, że będziesz miał dużo problemów z niektórymi trybami gry, ale są one przydatne. Istnieją zabawne, które mogą pomóc w określonej mechanice rozgrywki, takie jak „Zwiadowcy kontra noże”, które pomogą ci uzyskać najlepszy cel za pomocą jednej z najtańszych broni, dzięki czemu twoje niższe zakupy ekonomiczne będą najlepsze, jakie mogą być.

Zrozumieć gospodarka

Nie bądź tym kolegą z drużyny, który kupuje każdą rundę. Dowiedz się, ile dostaniesz za każde zabójstwo, ile kosztuje broń przed jej zakupem i jak skutecznie oszczędzać pieniądze. Znacznie częściej będziesz wygrywać, jeśli zachowasz broń w rundzie, którą przegrałeś, zanim się skończy, i jeśli zsynchronizujesz zakupy broni z drużyną, aby zmaksymalizować ich skuteczność.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d12edcf0f245879a764510868d8d46&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcounter-strike%2Fnews%2Fcsgo-ranked-explained-14168&c=12280631139252983832&mkt=fr-fr