Rainbow Six Siege za darmo przez tydzień, tylko 4$ aby zachować$wp.

Rainbow Six Siege – najlepszy moment, aby dołączyć do akcji!

Popularyzacja

Ostatnio mija drugi dzień darmowego tygodnia w Rainbow Six Siege, wieloletniej serii taktycznych strzelanek Ubisoftu. Darmowy tydzień trwa aż do czwartku, 21 marca, podczas gdy grę można teraz kupić za jedyne 4 $ (85% taniej) do środy.

Jesteśmy już w dziewiątym roku istnienia tej strzelanki, ale zdaniem eksperta od multiplayera FPS w PCG, Morgana Parka, Siege nigdy nie był lepszy. Zmiany na korzyść atakujących, subtelne zmniejszenie destrukcji środowiska, by ograniczyć możliwość ostrzału przez dziury po kulach oraz uproszczenie systemu mocowań broni przyczyniły się do tego, że gra ta jest nadal dynamiczna, ekscytująca i zaskakująco unikalna w stosunku do konkurencji.

Przyszłość

Wydaje się, że Siege ma zamiar pozostać z nami na długo: ostatnio dyrektor gry zrzucił cień na konkurencyjne strzelanki FPS, odrzucając spekulacje na temat „Siege 2” lub innej formy kontynuacji: „Nie będę wymieniał nazw, ale widzimy, jak gry wychodzą z kontynuacjami i po prostu zawodzą.”.

Więc inwestycja w grę Rainbow Six Siege za 4 $ wydaje się być dobrym posunięciem na dłuższą metę – biorąc pod uwagę, że będziesz się dobrze bawił podczas darmowego tygodnia. Masz czas do środy, 20 marca, aby skorzystać z promocyjnej ceny, podczas gdy darmowy tydzień potrwa jeszcze jeden dzień dłużej. Możesz sprawdzić stronę internetową Ubisoftu, aby dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp do Rainbow Six Siege za darmo.

Źródło : www.bing.com