Rainbow Six Siege darmowy przez tydzień! Tylko 4$ żeby zachować – nie przegap!

Wspaniała okazja! Darmowy tydzień gry w Rainbow Six Siege

Darmowy tydzień Rainbow Six Siege

Jesteśmy już dwa dni w trakcie darmowego tygodnia gry w Rainbow Six Siege, długotrwałego wieloosobowego projektu Ubisoftu, który jest częścią jeszcze dłuższej serii strzelanek taktycznych. Darmowy tydzień potrwa do czwartku, 21 marca, podczas gdy grę można zdobyć na własność za jedyne 4 dolary (85% zniżki) do środy.

Rok dziewiąty tej strzelanki

Jesteśmy w dziewiątym roku tej strzelanki – staruszku w terminach usług na żywo – ale zgodnie z opinią eksperta od FPS-ów wieloosobowych PCG, Morgana Parka, Siege nie był nigdy lepszy. Zmiany na korzyść dyskryminowanych atakujących, subtelne zmniejszenie niszczenia otoczenia w celu ograniczenia możliwości obronnych patrzenia przez dziury po kulach oraz usprawnienie nadal dość skomplikowanego systemu mocowań broni, wszystko to przyczyniło się do wersji gry, która nadal jest zwinna, ekscytująca i zaskakująco wyjątkowa nawet po tylu latach od premiery.

Wygląda na to, że Siege pozostanie z nami na dłużej: reżyser gry niedawno skrytykował rywalizujące z nim FPS-y wieloosobowe, jednocześnie odrzucając spekulacje na temat „Siege 2” lub innej formy sequela: „Nie będę wymieniał nazw, ale widzisz gry, które przechodzą przez sequele i po prostu zawodzą.”

Opłacalna inwestycja

Ładowanie 4 dolary w Rainbow Six Siege wydaje się być opłacalne na dłużej – o ile oczywiście cieszysz się podczas darmowego tygodnia. Masz czas do środy, 20 marca, by skorzystać z promocyjnej ceny, podczas gdy darmowy tydzień potrwa jeszcze jeden dzień po tym terminie. Możesz sprawdzić stronę internetową Ubisoftu, aby dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp do Rainbow Six Siege za darmo.

Źródło : www.bing.com