Rainbow Six Siege darmowe w przeciągu tygodnia, za jedyne 4$ zostaje!

Rainbow Six Siege: Najnowsze wieści o darmowym tygodniu

Darmowy tydzień w Rainbow Six Siege

Jesteśmy już w drugim dniu darmowego tygodnia w grze Rainbow Six Siege, wieloletniej sieciowej odsłonie taktycznego strzelania Ubisoftu. Darmowy tydzień potrwa do czwartku, 21 marca, a nabyć grę na stałe można za jedyne 4 dolary (85% zniżki) do środy.

Jesteśmy już w dziewiątym roku istnienia tej strzelanki – metuselah w kategoriach usług na żywo – ale jak mówi ekspert od sieciowych FPS-ów PCG, Morgan Park, Siege nigdy nie był lepszy. Zmiany na korzyść niedobijających atakujących, subtelne osłabienie niszczenia otoczenia w celu ograniczenia możliwości obronnych patrzenia przez dziury od kul, oraz uproszczenie wciąż dość skomplikowanego systemu przyłączania broni – wszystko to przyczynia się do wersji gry, która nadal jest zwarta, ekscytująca i zaskakująco wyjątkowa po tylu latach od premiery.

Przyszłość Rainbow Six Siege

Wygląda na to, że Siege jest tu, by pozostać na dłużej: jego dyrektor niedawno pokwapił się na lekceważący komentarz na temat konkurencyjnych sieciowych FPS-ów, odrzucając spekulacje na temat „Siege 2” lub innego rodzaju kontynuacji: „Nie będę wymieniał nazw, ale widzisz gry, które przechodzą przez kolejne części i po prostu zawodzą.” Wydaje mi się, że Aleksander Karpazis mówił tutaj o Overwatch 2, ale inni członkowie zespołu natychmiast skojarzyli to z Counter-Strike 2 – może to cytat jest swoistym testem Rorscha dla miłośników strzelanek z widoku pierwszej osoby?

Inwestycja 4 dolarów w Rainbow Six Siege wydaje się, że może przynieść zyski na dłuższą metę – jeśli oczywiście dobrze się bawisz podczas darmowego tygodnia. Masz czas do środy, 20 marca, aby skorzystać z obniżonej ceny, podczas gdy darmowy tydzień potrwa jeszcze jeden dzień po tym. Możesz sprawdzić stronę internetową Ubisoftu, aby uzyskać szczegóły na temat dostępu do Rainbow Six Siege za darmo.

Źródło : www.bing.com