Rain przyznaje, że rocky FaZe wciąż mają dużo pracy do zrobienia po zdobyciu jesiennych finałów BLAST


Wieloletni członek FaZe Clan przyznał, że ugruntowana forma kontr-Strike była jak dotąd niespójna w tym sezonie. Międzynarodowy skład nie był w stanie zwycięskiej formy w ostatnich meczach z OG (1-2) i Heroic (10-16).

Myślę, że to był dopiero początek poza sezonem, który wcale nie jest taki start, jaki osiągnęliśmy, a my wiemy z oglądania wszystkich naszych meczów, treningów, że nie wszyscy byliśmy dokładnie tym samym FZe co ostatnio sezon, powiedział HLTV 28 sierpnia.

Dodał, że mamy dużo do zrobienia w nadchodzących turniejach.

Obraz na PGL.

Norweg powiedział, że drużyna nadal komunikuje się tak samo jak wcześniej, ale ich gra zespołowa nie została ukończona, ponieważ zwykła przerwa dla graczy CS:GO w połowie roku została całkowicie przerwana.

Przyznał, że forma FaZes wymaga ulepszenia, mówiąc, że wciąż mamy przerwę od gry zespołowej, której naprawdę potrzebujemy. W turnieju na pewno zabraknie drugiej rundy ligi do turnieju.

Norweg powiedział, że fani FaZe mogą potrzebować trochę poczekać, aż zespół, a zwłaszcza on sam, uderzy w poprzednią formę; nie tylko dlatego, że nie powinni się jeszcze martwić o nic wielkiego.

Kiedy nie gram, gwiazda CS:GO nadal wprowadza mnie do swojej własnej strefy. Jeszcze nie wszedłem do strefy, a przed nami jeszcze dużo pracy.

Obraz jest wysyłany przez ESL.

Ta straciła formę również na początku tego roku po wielkim zwycięstwie. Międzynarodowe wagi ciężkie wyglądały mniej imponująco podczas Roobet Cup, IEM Dallas i British Spring Premier Final na początku tego roku. Zareagowali wieczorem IEM Köln 2022, gdzie uplasowali się w gronie zabójczych drużyn Counter-Strike’a z wygraną 400 tys.

Rain podzielił się swoimi planami na ESL League 16, która odbędzie się w środę, 31 sierpnia. Według weterana CS:GO, zespół w pełni zwraca uwagę na zbliżające się wydarzenie S-Tier.

Spędziliśmy kilka dni w domu, a potem wykonaliśmy tyle pracy, ile chcieliśmy. Muszę wprowadzić zmiany do deathmatchu iw przyszłości, ale niestety to trochę za duża ulga.

A potem potrzebujemy trochę praktyki na niektórych mapach jako zespół.Źródło : https://game-news24.com/2022/08/28/rain-admits-rocky-faze-still-have-lots-of-work-to-do-after-scraping-into-blast-autumn-finals/